blank
R. Kilkaus nuotr.

Rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija nusprendė, kad žaliosios rodyklės negrįš į Juodupės ir Vytauto gatvių sankryžą. „Bus grąžintos visos rodyklės, išskyrus vietą važiuojant nuo poliklinikos Juodupės gatve ir sukant į dešinę, į Vytauto gatvę – miesto centro pusę. Ši sankryža avaringa, todėl dėl eismo saugumo čia rodyklės nebus“, – sakė Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas.

Praėjusią savaitę Ministrų kabinetas pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui grąžinti Kelių eismo taisyklių nuostatą, numatančią galimybę ties raudonu šviesoforo signalu naudoti lentelę su žaliąja rodykle, leidžiančia sukti į dešinę, šalies keliuose.

Anot ministerijos, lentelės su žaliąja rodykle negalės būti įrengiamos naujai pastatytose ir rekonstruotose sankryžose, o dėl jų grąžinimo miestų savivaldybės turės konsultuotis su saugų eismą prižiūrinčiomis institucijomis.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
UFFO
UFFO
2020 17 sausio 13:31

o kuris KET punktas leidzia dabar sukti per raudona esant siai lentelei?? nes siandien negalioja ir bus bauda?

Mantas Malcius
blankblankblankblank
2020 17 sausio 15:53
Reply to  UFFO
dedzius
dedzius
2020 16 sausio 14:01

Šioj sankryžoj reikia pakeisti pagrindinio kelio kryptį,t.y. padaryti pagrindine apvažiavimą,nuo aerodromo tiesiai,o ne posūkis į kairę,miesto centrą.

Mantas Malcius
blankblankblankblank
2020 17 sausio 10:19
Reply to  dedzius

O koks skirtumas, kur pagrindinis, kai eismą reguliuoja šviesoforas?

Tom
Tom
2020 16 sausio 13:24

Gerai cia praplove pinigus su tom kortelem