J. Kačerausko nuotr.

Mieli rokiškėnai!

Mūsų visų laikraštis „Gimtasis Rokiškis“ kviečia Jus prisidėti prie akcijos „Padovanok eglutę advento vainikui“.

Tikriausiai visi dar pamenate, kai prieš praėjusias Kalėdas miesto Nepriklausomybės aikštė pasipuošė daugybe mažų eglučių, todėl norėdama, kad ir šių metų šventes sutiktume kuo gražiau, „Gimtojo…“ redakcija kviečia šeimas, pavienius gyventojus, kolektyvus padovanoti miestui po mažą eglutę. Šį kartą iš žaliaskarių Nepriklausomybės aikštėje, prie Nepriklausomybės paminklo, bus formuojamas advento vainikas.

Prie šios akcijos maloniai sutiko prisidėti VĮ Valstybinės miškų urėdijos Rokiškio regioninis padalinys. Miškininkai išrinks pačias gražiausias sidabrines eglutes, jas susodins į vazonus ir atveš į akcijos vietą. Planuojama vienos eglutės kaina – 7,45 euro. Kiekviena eglutė turės savo šeimininką – jos pirkėjo pavardė bus pakabinta ant eglutės šakelės.

Tikimės, papuošti savo miestą ir turėti vardinę eglutę panorės daug rokiškėnų ir įmonių bei organizacijų kolektyvų. Pasibaigus Kalėdų šventėms, eglutės bus padovanotos to pageidaujančioms rajono kaimų bendruomenėms, kad papuoštų savo viešąsias erdves.

Visi norintieji Rokiškiui padovanoti eglutę advento vainikui kviečiami užsukti į redakciją (Nepriklausomybės a. 22) ir sumokėti už žaliaskarę iki lapkričio 15 d. Išsamiau tel. 8 620 78 241, (8 458) 71 656.

Nelaukime, kol šventės ateis, jas sukurkime patys!

„Gimtojo Rokiškio“ redakcija

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie