blank

Pasitinkant Rokiškio miesto gimtadienį Senamiesčio progimnazijos pradinukai kartu su savo partneriais – Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojais – „medžiojo“ gražiausias ir netikėčiausias Rokiškio senamiesčio vietas. „Medžioklė“ prasidėjo prie minėto centro, kur vaikai gavo užduotį nupiešti ar parašyti, ką veikė Rokiškyje vasarą. Iš vaikų piešinių ir tekstų sudėliotas bendras didelis kūrinys, iš kurio matysis, kad Rokiškyje vaikams yra ką veikia. Ir prie vandens, ir Šepkos parke, ir prie dvaro.

Po pirmosios užduoties visi leidosi įamžinti kadrų. Pagal centro darbuotojų paruoštą žemėlapį su pastatų detalių nuotraukomis per valandą reikėjo surasti ir nufotografuoti gražiausias ir netikėčiausias Rokiškio senamiesčio vietas.  Ieškomi objektai buvo išdėstyti vieno kilometro spinduliu nuo miesto bažnyčios iki dvaro rūmų. Vieni mokinukai labai greitai, kiti šiek tiek lėčiau susitvarkė su užduotimi ir surado vienuolika žemėlapyje nurodytų objektų.

Centro vadovė Lina Valotkienė ir turizmo vadybininkė Ingrida Kujelė, patikrinusios, kaip atliktos užduotys, apdovanojo dalyvius spalvingais lipdukais su kiškiais.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: