J. Kačerausko nuotr.

Balandžio 14 d. iš namų išėjo ir dingo juodupietis Jurijus Potapovas (gim. 1964 m.). Jo paieškos kol kas bevaisės. Paieškų metu buvo žvalgytas upės paplūdimys, esantis netoli šeimos namų, naršytos kitos vietovės. Vietinių pasakojimu, dingęs vyras nėra „pašalpinis“, anksčiau dirbo miške, durpyne. Su žmona augina kelis vaikus. Artimieji prašo visų pagalbos. Jeigu ką nors žinote apie šio vyro buvimo vietą ar kitų aplinkybių, policija prašo pranešti tel. 112 arba artimiesiems tel.+370 604 57 031.

Balandžio 18 d. apie 12 val. Didėjos kaime (Jūžintų sen.), vandeniu užlietoje vietoje prie sodybos, rastas miręs vyras (gim. 1958 m.) be išorinių smurto žymių.

Balandžio 19-osios ryte tragiškas įvykis – Panemunėlio geležinkelio stotyje. Prie sodybos ūkinio pastato kaimynė pastebėjo iš šulinėlio kyšančias žmogaus kojas. Iškviesti Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai ištraukė vietos gyventojo, pensininko kūną be gyvybės ženklų. Nelaimės išvakarėse vyras darbavosi sodyboje prie mėšlo. Guvus pensininkas aptarė reikalus su pro šalį ėjusiais žmonėmis. Kaimynė vakare pastebėjo, kad jo namuose nedega šviesa, bet nieko blogo neįtarė. Manė, kad per dieną dirbęs vyras pavargo ir anksti nuėjo miegoti. Šioje sodyboje, vietinių pasakojimu, jis savo noru karantinavosi, kad būtų kuo mažiau kontaktų su žmona, gyvenančia toje pačioje gyvenvietėje esančiame kitame šeimos name. Šulinėlis, kuriame rastas pensininko kūnas, iki metro gylio ir šiuo metu buvo beveik tuščias. Spėjama, kad žmogų ištiko staigi mirtis dėl ūmaus sveikatos sutrikimo.

Tą pačią dieną po 11 val. Gedimino gatvėje, ant ūkinio pastato stogo perdangos, rastas penkiasdešimtmetį perkopusio savižudžio vyro kūnas. Rokiškėnas neseniai patyrė sunkių sveikatos sutrikimų, turėjo nedarbingumą. Jį pažįstančių žmonių pasakojimu, pastaruoju metu vyras labai išgyveno dėl šeimos ateities, dėl karantino iš darbo atleista jo sutuoktinė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: