blank
Redakcijos nuotr.

„Jas mėgsta ne tik paukščiai, žmonės verda kavą, bet ir danieliai pasigardžiuodami suėda. Ir ne veltui tai mėgstamas maisto produktas – jame gausu krakmolo, yra cukraus, riebalų, baltymų“, – rašoma akcijos feisbuko puslapyje.

Rokiškio krašto muziejus kviečia visus nešti surinktas giles į tam skirtas talpyklas, kurias galima rasti prie danielių aptvaro ir prie pagrindinių Krašto muziejaus vartų.

Kaip pasakoja Krašto muziejaus direktorė Aušra Gudgalienė, rokiškėnai noriai prisideda prie šios akcijos: „Žmonės tikrai neša giles, o talpyklos pildosi. Jei matysit, kad tuščia, tai dėl to, kad kasdien išimame surinktas gilutes ir padedam sausai, kad žiemą jos būtų sveikos, traškios, gardžios. Norime paskatinti žmones ir steigsime prizą vienam iš atnešusiųjų giles.“

Gilių rinkėjams reikia savo „Facebook“ paskyroje pasidalinti fotografija, kaip renkate giles, nešate ar pilate į statinę, ir ją pažymėti  #GILĖSDANIELIAMS. Pasibaigus rinkimo sezonui, vienam iš laimingųjų bus padovanotas kvietimas su šeima ar draugais apsilankyti pasirinktoje Rokiškio krašto muziejaus edukacijoje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: