Gimtasis Rokiškis Aktualijos Gera žinia: Skemų socialinės globos namų darbuotojas, turėjęs kontaktų...

Gera žinia: Skemų socialinės globos namų darbuotojas, turėjęs kontaktų su koronavirusu sergančiu anykštėnu, užkrato neturi

6303
5

Šeštadienį rajoną pasiekė gera žinia. Gauti koronaviruso tyrimų rezultatai dėl Skemų socialinės globos namų įstaigos darbuotojo, beveik prieš dvi savaites turėjusio kontaktų su anykštėnu, kuriam nustatytas koronavirusas leidžia lengviau atsikvėpti.

Įstaigos direktorius Gintaras Girštautas pranešė, kad darbuotojo ir jo sutuoktinės tyrimo rezultatai neigiami. „Pirmadienį darbuotojai, kurie nuo pirmadienio izoliavosi, galės grįžti į darbą“, – sakė G.Girštautas. Anykščių rajone iki penktadienio buvo nustatytas koronavirusas keturiems asmenims, visi jie turėjo kontaktų.

Prie Dirdų

5
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VirginijaSaviizoliacijavalio Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Virginija
Virginija

Nesamone,ne taip supratote gal.Cia gi ne ligonis,o komtaktas su ligoniu.

Virginija
Virginija

Nuo kontakto su serganciu jau praejo 14 d.,tad saviizoliacijos laikas baigesi.Dziugu,kad laimingai baigesi

Saviizoliacija
Saviizoliacija

Deja nesibaigė, o iš naujo prasidėjo nuo tyrimo padarymo. Skambinkitės į Nacionalinį sveiktos centrą, nes jie taip aiškina.

Saviizoliacija
Saviizoliacija

Bet darbuotojas, kuriam darė testą, nepriklausomai nuo tyrimo rezultatų, net ir neigiamų, turės 14 dienų praleisti saviizoliacijoje.

valio
valio

jei susitikę artimieji,,dezinfekavo“ ne tik išorinius , bet ir vidinius paviršius , tai išėjo tik į gera.Atsipalaiduokite visi ir …į sveikatą.