Avarijoje sudaužytas
Avarijoje sudaužytas "mersedesas".A.Minkevičienės nuotr.

Sekmadienio  vakarą prieš 22 val. geležinkelio stoties kieme, priešais patį pastatą, neišsiteko „mersedesas“ ir WV markės  automobilis. Abi mašinas vairavo jauni rokiškėnai. Vieno automobilio keleivė greitosios pagalbos išgabenta į Rokiškio ligoninę. Kaip sakė įvykio vietoje dirbę pareigūnai, ji pasijuto prastai, todėl prireikė medikų pagalbos. Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai  buvo blaivūs.

 „Mersedes“  markės automobilis nukentėjo smarkiai: suniokotas jo priekis, apgadinti šonai.

Prie geležinkelio stoties gyvenantys žmonės, pranešę apie avariją,  skundėsi, kad išliejus naują dangą čia vyksta „dragai“ – pavojingos nelegalios jaunimo pramogos automobiliais, ir gyventojams atsibodo vakarais keliamas triukšmas: padangų cypimas bei variklių gausmas. Esą iki nelaimės – vienas žingsnis, nes tokios lenktynės dažnai baigiasi skausmingai.

Policijos pareigūnai nepatvirtino, jog šios avarijos priežastis – lenktyniavimas automobiliais. Kaip jiems aiškino vairuotojai, tiesiog besisukantis gatvėje per neatsargumą atsitiko nelaimė…Dėl kokių priežasčių įvyko avarija, aiškinasi policija.

azija

13
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
GlusaiEurasRokiskieteGinėjasDalyvis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Glusai
Glusai

Pilna pienburniu skraidanciu betolko siuo keliuku, dauguma apikiausiu atskrenda pasuka sauluciu ir isvaziuoja kiti dar paruko tada pasidrasko. Sakiau pradesiu filmuoti nevisprocius pavojingus visuomenei kiekviena diena skraido netoli gyvenu matau ka besmegeniai daro.

Euras
Euras

Pro turgu skrydo mersas bent 100 o pasatas kaip pro stovinti prasowe

Rokiskiete
Rokiskiete

Viskas ivyko per nelaiminga atsitikima lenktyniu nebuvo

Ginėjas
Ginėjas

Klevo lapų tai nematot. O jaunas vairuotojas gali būti ir iki 5metų stažo.

Dalyvis
Dalyvis

Ech žurnaliste…:)

Kraštietis
Kraštietis

Na nebūtu tikri Lietuviai iškart nepradėtu šmeišti ant tu žmoniu kuriems nutiko nelaimė, o ne apie kažkokius čia klevus iškarto kalbėti….

...
...

Gaideliu sutve, grudu papyle tai ir suleke

Buvusi
Buvusi

O kodėl ištrinate komentarus apie tai, kokie žurnalistai? 😀 pati žurnalistė savo mašiną parkuot skersai išilgai gali, o dar drįsta melagingai šnekėt apie „dragus nelegalius“ 😀

Atsakovas
Atsakovas

Straipsnis parašytas bandant paversti tai sensacija, deja. Įdomu kas leido publikuoti tokį rašinėlį, jei taip būtų galima pasakyti, nes jokių argumentų grindžiančių konstatuojamą NUOMONĘ apie “dragus„ vykstančius tame ruože. Asmenys gyvenantys prie geležinkelio bėgių šneka apie triukšmą kurį kelia automobiliai, o kaip traukinys, jis matyt nesukelia jokių garsų. Tie patys asmenys praneša apie triukšmą ir trikdomą rimtį vakare jeigu sustojęs, lauki traukiniu grįžtančių asmenų, neužgesinęs automobilio variklio. Tad patikimumas kalbinamų asmenų abejotinas. Kuo tolyn, tuo grokiskis tampa panašesnis į bulvarinės spaudos nuotrupas.

Rokiskietis
Rokiskietis

„Nelegalus dragai“ 😀 Ne, tai nebuvo dragai, tiesiog jaunimas pervertino galimybes ir viskas, visiems pasitaiko.

Jurgis
Jurgis

klevo lepai dar geltoni nesuzaleve. regejima reike cia tikrint ne blaivuma.

Jonas
Jonas

Nelegalūs dragai 🙂

ECKA
ECKA

tegu maziau ereliauja tik teises turi as jau erelis patirties reik ir tokiem reik teises atimt!