Politinis bei visuomenės veikėjas Petras Kažemėkas (dešinėje). GR nuotr.

Po iškilmingos posėdžio dalies diskusijų audra kilo, kai tarybos narys Stasys Meliūnas pareiškė atsiimantis sprendimo projektą „Dėl savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Rimanto Velykio atleidimo iš pareigų (pareiškus nepasitikėjimą juo)“, nes pastarasis serga. Šis klausimas turėtų būti svarstomas R. Velykiui pasveikus.

Kilus diskusijų, ar galima nesvarstyti minėto klausimo, savivaldybės juristė paaiškino, kad projektą gali atsiimti ne vienas S. Meliūnas, o visi jį pasirašę nariai.

Po pertraukos taip ir padaryta. Taigi nepasitikėjimo R. Velykiu klausimas bus sprendžiamas vėliau.

Tarybos posėdyje dalyvavo ir rokiškėnas Aleksejus Veselovas. Jis emocingai reiškė savo nuomonę. Tarybos nariui Gintarui Girštautui pasiūlius 3 ar 6 mėn. į posėdį neįleisti asmenų, kurie trukdo dirbti, kelia netvarką, A. Veselovas nedelsdamas išsitraukė Lietuvos Respublikos Konstitucijos knygelę ir davė siūlytojui ją pasiskaityti, kad jis turi teisę čia būti ir negalima jokiais būdais apriboti jo laisvės.

Išsamiau apie tai šios dienos „Gimtajame…“

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Morta Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Morta
Morta

Opozicija juokdariai…pasikviesti nedarbinguma turinti V.Lukosiuna, begti is sales tam, kad paiimti is jo parasa. Žemas lygis.