Nemažai metų Gedimino gatvės gyventojai dardėdavo žvyrkeliu. R. Kilkaus nuotr.

Gedimino gatvės gyventojai jau džiaugiasi nauja asfalto danga. Šiemet remonto sulauks dar keli miesto objektai: bus tvarkomi A. Strazdelio, Vilties, Ąžuolų, Vytauto gatvių takai, asfaltuojama Atgimimo gatvė prie „Senukų“ prekybos centro. Šiuos rekonstrukcijos darbus planuojama geriausiu atveju tik įpusėti.

Šiuo metu baigiamos rekonstruoti Sodų ir Žalioji gatvės Kazliškyje. Tvarkoma ir Skemuose esanti Sniegių gatvė.

Darbai vykdomi pagal Rokiškio rajono tarybos patvirtiną vietinės reikšmės kelių, gatvių ir takų statybos, rekonstrukcijos ar remonto 2019–2021 m. prioritetinį sąrašą. Šiame sąraše – 46 gatvės, keliai ir takeliai.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RasaVirginija Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rasa
Rasa

Įdomu kada sulauks asfalto Nemunėlio g.Serapiniškio g.Sėlių g….Parko kvartele,miestas,nei šviesų nei asfalto…

Virginija
Virginija

Kai kurie Gedimino gatvės naujakuriai vos spėjo susikraustyti į savo namukus, ir prašau – gatvėje asfaltas! Kiek žinau, tame 46 gatvių tvarkymo prioritetiniame sąraše, Nemunėlio gatvės nėra. Mes jau beveik 20 metų gyvename be jokios civilizacijos: vasarą trokštame nuo dulkių, rudenį ir žiemą – visas rajonas skendi tamsoje. Ne kartą kreipėmės į savivaldybę su prašymu asfaltuoti gatvę, bet atsakymas vis neigiamas. Įdomu, kokiais prioritetais remiasi rajono ir miesto valdžia skirstydama lėšas gatvių asfaltavimui ar apšvietimui?