Gastautiečių pasveikinti atvyko ir buvęs kolektyvo instrumentinės grupės vadovas Egidijus Kundrotas.

Penktadienio pavakare į Rokiškio krašto muziejų su gera nuotaika, palinkėjimais, sveikinimais ir šmaikščiomis dovanomis rinkosi folkloro ansamblio „Gastauta“ draugai.

Pasibuvimas prasidėjo „Gastautos“ vadovės Nidos Lungienės trumpu grįžimu į praeitį – pasakojimu, kaip buvo kuriamas ansamblis. Nors į šventę dėl ligos negalėjo atvykti „Gastautos“ siela ir įkūrėjas Algirdas Svidinskas, tačiau susirinkusieji išgirdo jo įrašytą sveikinimą.

„Mielieji, jūs visi esate labai svarbūs ir brangūs. Tai, ką darote, yra labai svarbu. Jūs esate jungtis tarp kartų, esate prigimtinės lietuvių kultūros skleidėjai, – emocingai sveikino gastautiečius A. Svidinskas. – Visuomet esu su jumis, kartu džiaugiuosi, kai viskas gerai, ir liūdžiu, kai aplanko nesėkmės.“

Plačiau skaitykite antradienio  „Gimtajame…“

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ir vel JIvidabu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
ir vel JI
ir vel JI

Šaunuoliai GASTAUTIEČIAI , kad atlaikėt visus nemalonius išbandymus, susitelkėt, išsikovojot, atsitiesėt ir toliau gyvuojat ! Sėkmės tolesniame jūsų gražiame ir dainingame kelyje !
Jūsų stiprybės ir išsigando valdžia…. neatvyko ir nepasveikino, net neįdomu jiems kas vyksta jų mieste … liūdna žiūrėt į tokias „valdžias“, kurios labai greit užmiršta,kad išrinktos dirbti žmonėms, o ne savo ambicijoms.

vidabu

Šaunuoliai, sėkmės toliau. Erikas ir rajono valdžia nepasveikino?