Giedrius Viduolis nebelaukė, kol direktorius su juo kalbėsis. Nusprendė pasitraukti. Redakcijos archyvo nuotr.
Giedrius Viduolis nebelaukė, kol direktorius su juo kalbėsis. Nusprendė pasitraukti. Redakcijos archyvo nuotr.

Trečiadienį iš darbo Rokiškio kultūros centre išėjo vienas iš folkloro ansamblio „Gastauta“ vadovų Giedrius Viduolis.
Priminsime, kad Kultūros centro direktorius Erikas Druskinas pasiūlė jam sumažinti etato dalį nuo 0,5 iki 0,25 ir apsispręsti iki gegužės pabaigos, ar su tuo sutinka. E. Druskinas motyvavo tuo, jog „nėra gerai, kad darbuotojai dirba po pusę ar 0,25 etato. Man reikia, kad dirbtų visu etatu ir turėtų po keletą kolektyvų“, – „Gimtajam…“ praėjusią savaitę sakė E. Druskinas.
Kas lėmė G. Viduolio, kaip kolektyvo vadovo, apsisprendimą visiškai uždaryti Kultūros centro duris? „Nesulaukiau iš direktoriaus jokių pokalbių, jis su manimi visiškai nesikalbėjo. Absoliuti tyla. Tik įsakymą radau. Nusprendžiau pasitraukti. „Gastautoj“ liksiu kaip saviveiklininkas, dalyvausiu, kiek spėsiu“, – savo apsisprendimą laikraščiui komentavo buvęs vieno geriausių Lietuvoje folkloro kolektyvų vadovas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zosė
Zosė
2016 3 birželio 22:00

Matosi, kad kult8ros centrui 6ak4s

Margarita
Margarita
2016 28 gegužės 11:26

druskinas mano, kad tik jis vienas gerai dirba. jis nepakencia geriau uz ji sugebanciu dirbti pavaldiniu, todel ir sudaro jiems nepalankias darbo salygas

Renutė
Renutė
2016 28 gegužės 10:32

Kažkokia durnomanija! Jei žmogus sugeba suburti, išlaikyti gerą kolektyvo lygį, tai gal neskaičiuokim jo minučių! Kitas -pilnu etatu dirbantis ir valandas atidirbantis nė pusės to nepadaro, bet jis teisus… Ant rankų nešiot, o ne valandas skaičiuot tokius vadovus reikėtų, kurie ir kelis darbus turėdami-visur pasiekia gerų rezultatų !

Rekomenduojami video: