„Gastauta“ prašo kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų. N. Byčkovskio nuotr.
„Gastauta“ prašo kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų. N. Byčkovskio nuotr.

 

Rajono politinėje ir kultūrinėje padangėje – jokios ramybės. Triukšmo epicentre – tie patys veikėjai: Kultūros centras (KC) ir rajoną valdantys socialdemokratai.

Reikalauja posėdžio

„Gimtasis…“ praėjusią savaitę rašė, jog rajono tarybos opozicija, rugpjūčio 30 d. rajono merui pateiktu raštu reikalavusi neeilinio posėdžio dėl rajono socialdemokratų sąskrydžio parodijų ir sukelto skandalo pasekmių įvertinimo, gavo mero atsakymą, kad toks posėdis šaukiamas nebus. Motyvai – opozicijos atstovų teikiamas posėdžio klausimas – ne tarybos kompetencija. Antra priežastis – pageidaujamam posėdžiui nebuvo pateiktas klausimo svarstymo projektas.

Gavo prašymą

Opozicija rankų nenuleido. Gavusi neigiamą atsakymą, ji parengė naują prašymą sušaukti neeilinį tarybos posėdį, kuriam pateikė dviejų klausimų projektus. Vienas jų – folkloro ansamblio „Gastauta“ prašymas kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų, kitas – prašymas pritarti rezoliucijai „Dėl rasistinių apraiškų ir nepagarbos krikščioniškoms vertybėms prevencijos Rokiškio rajone“.

Daugiau antradienio „Gimtajame…“

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MARGARITAvidabu Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
MARGARITA
MARGARITA

Koks čia kaprizų tenkinimas ? Kas valdo rajoną ? Šiandien Lungienės kolektyvas nori privilegijų , rytoj vėl koks susigalvos .Čia kožnas nori , kad perkeltų į šiltą gūžtą . Jei negali nusileisti „Gastautos “ vadovė iš direktorės padebesų ir neįsivaizduoja , kad jai gali KC vadovauti kitas direktorius – tai jos problema . Netrukdykite KC dirbti .Jei reikėjo direktoriaus , tai ir duokite jam dirbti , jei nereikėjo – lai KC lai vadovauja opozicija . Nebeišeikite iš proto . Kultūros srityje seniai yra bardakas . Niekur Lietuvoje nėra tokio kultūros tinklo iškreipto vadovavimo, kai pvz. kaimų kultūros darbuotojai aplamai neaišku… Skaityti daugiau »

vidabu

Kam posėdis reikalingas, peštis kaip vaikų darželyje? Labai tinkama “Gastauta“ tegu atsiskiria nuo KC ir bus Muziejaus gerbiama. Erikas susikurs ką nors naujo pats. Nepakeičiamų juk nėra. O gaila..