„Gastauta“ prašo kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų. N. Byčkovskio nuotr.
„Gastauta“ prašo kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų. N. Byčkovskio nuotr.

 

Rajono politinėje ir kultūrinėje padangėje – jokios ramybės. Triukšmo epicentre – tie patys veikėjai: Kultūros centras (KC) ir rajoną valdantys socialdemokratai.

Reikalauja posėdžio

„Gimtasis…“ praėjusią savaitę rašė, jog rajono tarybos opozicija, rugpjūčio 30 d. rajono merui pateiktu raštu reikalavusi neeilinio posėdžio dėl rajono socialdemokratų sąskrydžio parodijų ir sukelto skandalo pasekmių įvertinimo, gavo mero atsakymą, kad toks posėdis šaukiamas nebus. Motyvai – opozicijos atstovų teikiamas posėdžio klausimas – ne tarybos kompetencija. Antra priežastis – pageidaujamam posėdžiui nebuvo pateiktas klausimo svarstymo projektas.

Gavo prašymą

Opozicija rankų nenuleido. Gavusi neigiamą atsakymą, ji parengė naują prašymą sušaukti neeilinį tarybos posėdį, kuriam pateikė dviejų klausimų projektus. Vienas jų – folkloro ansamblio „Gastauta“ prašymas kolektyvą iš KC perkelti į Krašto muziejų, kitas – prašymas pritarti rezoliucijai „Dėl rasistinių apraiškų ir nepagarbos krikščioniškoms vertybėms prevencijos Rokiškio rajone“.

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
MARGARITA
MARGARITA
2016 13 rugsėjo 13:29

Koks čia kaprizų tenkinimas ? Kas valdo rajoną ? Šiandien Lungienės kolektyvas nori privilegijų , rytoj vėl koks susigalvos .Čia kožnas nori , kad perkeltų į šiltą gūžtą . Jei negali nusileisti “Gastautos ” vadovė iš direktorės padebesų ir neįsivaizduoja , kad jai gali KC vadovauti kitas direktorius – tai jos problema . Netrukdykite KC dirbti .Jei reikėjo direktoriaus , tai ir duokite jam dirbti , jei nereikėjo – lai KC lai vadovauja opozicija . Nebeišeikite iš proto . Kultūros srityje seniai yra bardakas . Niekur Lietuvoje nėra tokio kultūros tinklo iškreipto vadovavimo, kai pvz. kaimų kultūros darbuotojai aplamai neaišku… Skaityti daugiau »

vidabu
2016 12 rugsėjo 16:32

Kam posėdis reikalingas, peštis kaip vaikų darželyje? Labai tinkama ”Gastauta” tegu atsiskiria nuo KC ir bus Muziejaus gerbiama. Erikas susikurs ką nors naujo pats. Nepakeičiamų juk nėra. O gaila..