A. Minkevičienės nuotr.

Nuosprendis netenkino

Pernai lapkrityje Rokiškio teismo rūmuose buvo baigta nagrinėti tragedija pasibaigusi dviejų girtų Rokiškio mokyklų direktorių kelionės baudžiamoji byla. Girtas avariją sukėlęs Augutis Tymukas, dabar jau buvęs Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorius, nuteistas. Nors po teismo moters, žuvusios avarijoje, tėvas Ivanas Venediktovas ir A. Tymukas nuosprendžio skųsti nežadėjo, bet vėliau abi šalys persigalvojo.

Prašo daugiau pinigų

Praėjusią savaitę ši rezonansinė byla atversta Panevėžio apygardos teisme. Nuosprendį avarijos kaltininkui kaip per švelnų apskundė nukentėjusioji šalis, nuosprendį apskundė ir avariją sukėlęs A. Tymukas. Žuvusios moters artimųjų netenkino kaltininkui priteistos per mažos pinigų sumos atlyginti, A. Tymuko – per dideli žalos pinigai, priteisti nukentėjusiesiems.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

10
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
NesuprantamaNuomone2NuomoneŽemietisBelekas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nesuprantama
Nesuprantama

Šlykštu kai dėl žuvusio žmogaus ir ypač artimojo yra prašoma pinigų.. Žmogaus gyvybė neįvertinama jokiais pasaulio turtais. Aš suprasčiau jei „Tėvas“ norėtų pasodinti kaltininką, bet tas pinigų prašymas tai be žodžių, žmogaus nebeprikels.. Ir aplamai koks pasodinimas, iš mūsų kišenės ir iš to pačio „tėvo“ pensijos kalėjime sėdės. Visuomenei naudingo darbo, tarkim senelių namuos 5 metus pampersus keist.

Nuomone2
Nuomone2

Komentarai tai siaubas juodas. Galvoju, jok gal žmonės jūs išprotėjote? Ką rašote? Koks pasipelnymas? Galvoju ir mąstau, tai gal jūs norite tokio pasipelnymo šaltiniu? Kiek kainuoja jūsų brangių žmonių gyvybė? Palikit juos ramybėje, jeigu dar turite kruopelytę sąžinės. Užjaučiu dėl netekties artimuosius. Stiprybės jums.

Nuomone
Nuomone

.uzuojata artimiesiems zuvusios moters.Žmonės, tai gal jūs norite atsidurti toje puseje kur skausmas ir netektis. Nustokite rasyti nesamokes. Oi neteiskite tevo, kuris neteko dukters. O kuo nusilalto mazas berniukas kuris niekada nepamatys mamos? O kitas sūnus ką padarė, kad matytų kaip žuva jo brangiausias žmogus pasaulyje. Ir dar liko suzalotas. Pasekme suzalojimo visam gyvenimui. Nustokite rašyti nesąmones. Jūs iveetinkite kiek kainuoja jūsų artimuju gyvybe. Na jo tikri lietuviai, valgom su apetitu kitą. Siaubas.

Žemietis
Žemietis

Tėvo sugyventinė puikiai įvaldžiusi šį šantažo ir neteisėto pelnijimosi meną. Čia jos valią tėvas vykdo. Ji ne vieną garsų žmogų yra taip išmaudžius ir jai sekdavosi…deja.

skaitytoja
skaitytoja

Man tai darosi panašu į pasipelnyti nutarusius giminaičius iš artimojo netekties. Jau kaip neskaniai skamba…

Rita
Rita

Taip ir yra. Tai tikra tiesa. Čia grynas pasipelnimas. Tas tėvas visai neaugino jos. O dabar nusprendė pasipelnyti.

Belekas
Belekas

Pasipelnyti manau nieks nenori ,bet yra tokia bausme…nes sesti i kalejima nieks „neleidžia“.Tai ir logiška ,jeigu tokia bausme pasirode per maza.O kad neaugino dukros ar augino tai jau ne jums spresti

Lidija
Lidija

Tėvui dukros mirtis, pasipelnymo šaltinis, fui labai šlykštu.

Reikia darbo
Reikia darbo

Gal baseino socialdemokratai ir A.Tymuką įdarbintų?

Hella
Hella

o dabar siulyciau uzdaryti…visko jems tai per daug tai per mazai, o gyvybe???