Pražūtingas gaisras juodupiečių šeimą paliko be pastogės ir užgyvento turto.
Pražūtingas gaisras juodupiečių šeimą paliko be pastogės ir užgyvento turto. V.Ivanovo nuotr.

Gegužės 20 d. vakare Juodupės miestelio Palangos gatvėje kilęs pražūtingas gaisras akimirksniu prarijo šeimos medinį namą ir užgyventą turtą. Be pastogės liko dvi paaugles dukras auginanti šeima.

Žmonės gaisro metu nenukentėjo, tačiau Nikonovų šeima liko kaip stovi. Nespėta išgelbėti net dokumentų ir kitų svarbių daiktų. Iš šeimos namų liko tik degėsių krūva ir neviltis, kad gyvenimas sugriuvo.

blank

Juodupės seniūnas Valdas Adamonis sakė, jog gaisrą patyrusi šeima šoke. Manoma, jog nelaimė ištiko nuo kraunamo riedžio, kuris sprogo ir ugnis akimirksniu prarijo šeimos būstą ir užgyventą turtą. Laikinai padegėlių šeima prisiglaudė pas Juodupėje gyvenančius artimuosius.  Tačiau gerų žmonių pagalba tikimasi medinį namą atstatyti. Nors ir mažesnį nei buvo, kad tik šeima turėtų nuosavą stogą ir būtų šilta gyventi.

blank

„Padėsime, kiek leidžia galimybės. Reikia pagalbos atstatant sudegusius dokumentus, pašalpą, skiriamą gaisrą patyrusiems gyventojams, padėsime tvarkyti gaisravietę, seniūnijos socialiniai darbuotojai organizuoja aukų ir kitos paramos rinkliavą, įsijungė miestelio bendruomenė“, – apie pagalbą nelaimės ištiktai šeimai pasakojo seniūnas.

Pražūtingą gaisrą patyrusiai juodupiečių šeimai gyvenimą tenka pradėti nuo nulio: reikia visko, bet labiausiai reikalinga finansinė parama ir statybinės medžiagos namui atstatyti.

Geros valios žmonės kviečiami aukoti lėšų, buities technikos, baldų, mokyklinių reikmenų. Šeimos paauglės mergaitės prarado viską, neliko net sąsiuvinių ir kuprinių.

Dėl paramos skambinti tel. 8 63435728,arba 868998663 pinigines aukas galima pervesti į Savelijaus Nikonovo  sąskaitą LT627300010152990832 „Swedbanke“. Mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti žodį „Parama“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Akis
Akis
2018 22 gegužės 12:58

Aldut, kokį briedą rašai – kraunamas briedis :DDD pasiguglink , jeiguką, prieš rašydama

Roma
Roma
2018 22 gegužės 22:39
Reply to  Akis

Baisi tragedija kai per pusvalandi neliko uzgyvento turto ir seima liko kaip stovi…

Selis
Selis
2018 23 gegužės 16:16
Reply to  Akis

kad turi akis nereiskia, kad matai, briedi.