Ivanas Karpovas nežino, nuo ko kilo gaisras. A.Minekvičienės nuotr.
Ivanas Karpovas nežino, nuo ko kilo gaisras. A.Minekvičienės nuotr.

 

Gruodžio 15 d. prieš 6 val. kilęs gaisras Piepalių kaimo (Rokiškio kaimiškoji sen.) Karpovų šeimą paliko be namų. Kol kas nežinia, dėl ko įsiplieskė ugnis, suniokojusi  medinį gyvenamąjį namą ir jame buvusį turtą.

„Prieš pusė 6 ryto išleidau žmoną į Vilnių, jai turi padaryti operaciją. Įsijungiau televizorių ir pajutau iš kito kambario dūmus. Kai atidariau duris, pamačiau liepsnas ir dūmus, tai jas vėl uždariau ir išbėgau pas kaimynus pagalbos. Jie iškvietė ugniagesius“, – nuo šalčio ir streso derbulio krečiamas pasakojo 63  m. sodybos šeimininkas Ivanas Karpovas, negalėjęs pasakyti, dėl ko kilo nelaimė. Jis neigė, kad ugnis galėjo įsiplieksti nuo cigaretės, tikino, kad naktį ar paryčiais lovoje nerūkė.  Ugnies židinys, spėjama, namo mediniame prieangyje, esančiame vidiniame kieme.

Su tėvais kartu gyvena du suaugę jų sūnūs. Vienas nelaimės rytą buvo namuose, jis dar bandė nuo ugnies išgelbėti kai kuriuos buities daiktus, bet ugnis ir dūmai buvo greitesni. Ugnyje pražuvo, vandens ir dūmų sugadintas visas turtas: baldai, buities įranga ir rakandai, drabužiai, tačiau didžiausia žala – pačiam namui: išdegė dalis šiferio stogo ir jo konstrukcijų, sienos, perdanga, ugnis nuniokojo didžiąją dalį vidaus patalpų. Namas, pasak šeimininko, nebegyvenamas.

Kol ugniagesiai gelbėtojai darbavosi prie namo  svilėsių, I.Karpovas, įsipyręs į prakiurusius kaliošus, trypčiojo kieme. „Dar nebuvau įėjęs į vidų,  baisu…Nebežinau, kas ten liko“, – gaisrą patyrusios sodybos šeimininkas nekreipė dėmesio į  raginimus  ieškoti šiltesnio apavo.

Jis ugniagesiams negalėjo paaiškinti, kur šiuo metu yra  sūnūs. Iš pradžių manyta, kad vienas jų galėjo gaisre žūti,  tačiau vėliau paaiškėjo, kad šios tragedijos išvengta. Trečiasis Karpovų sūnus gyvena užsienyje.

Kur dėsis be pastogės likusi šeimyna, I.Karpovas kol kas nežino: jie turi daug giminaičių, netoliese gyvena jo motina, pas kurią, kaip tikino vyras, nelaimės naktį miegojo antrasis sūnus.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: