blank
ELTA nuotr.

„Sausio 13-osios prasmė. Ši diena – ypatinga. Svarbiausias jos akcentas turėtų būti pagarba mūsų didvyrių – brolių ir seserų – Tėvynės gynėjų atminimui. Kviečiu šiandien ne tik prisiminti daug pakeitusius įvykius, bet ir juos deramai pagerbti. Puoselėkime ir atsakingai skiepykime jaunajai kartai laisvės ir vienybės idealus, už kuriuos anksčiau taip drąsiai kovota!“, – feisbuke rašė prezidentas G. Nausėda.

Ketvirtadienį, minint Sausio 13-ąją, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija.

Šio renginio metu įvyko ir Lietuvos šeimų sąjūdžio protestas prieš pandemijos politiką. Mitingo dalyviai sudrumstė Nepriklausomybės aikštėje vykusį oficialų Laisvės gynėjų dienos minėjimą. Protestuotojai nušvilpė Seimo pirmininkės V. Čmilytės-Nielsen ir premjerės Ingridos Šimonytės sakytas kalbas. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Prezidentas protestuotojų buvo pasitiktas kur kas pagarbiau.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments