blank
15min.lt nuotr.

„Šiandien Laisvės gynėjų dienos minėjimas Nepriklausomybės aikštėje buvo kitoks nei ankstesniais metais. Politikai privalo būti susitaikę su bet kokia vieša reakcija į jų sprendimus, tačiau man labai gaila, kad dėmesys, skirtas pagerbti tiems, kurie už mūsų laisvę sumokėjo savo gyvybių, ilgų metų kalėjimuose ar tremtyje kainą, buvo nukreiptas kitiems tikslams. Pagarba turi būti ta stiprybės ašis, kuri mus jungia, o ne skiria. Pabandykime įsivaizduoti, kaip šiandien būtų jautęsi žuvusieji prie TV bokšto. Jie šito nenusipelnė“ – Eltai perduotame komentare teigė prezidentas G. Nausėda.

Ketvirtadienį, minint Sausio 13-ąją, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija.

Šio renginio metu įvyko ir Lietuvos šeimų sąjūdžio protestas prieš pandemijos politiką. Mitingo dalyviai sudrumstė Nepriklausomybės aikštėje vykusį oficialų Laisvės gynėjų dienos minėjimą. Protestuotojai nušvilpė Seimo pirmininkės V. Čmilytės-Nielsen ir premjerės Ingridos Šimonytės sakytas kalbas. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Prezidentas protestuotojų buvo pasitiktas kur kas pagarbiau.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
2022 14 sausio 12:12

Zuvusieji paprasciausiai suprastu ,kad Lietuviai per 30 metu nesugebejo atsikratyti jadinstva.

To Ala
To Ala
2022 14 sausio 15:14
Reply to  Ala

Skirtumas yra jei tada jedinstva nesunkiai surinkdavo is Vilniaus g amyklu 3000 smogiku,tai dabar marsistai sunkiai surenka per visa lietuva 2000.Is kuriu ir Rokiskenai,kulverstuko palikuonis keli yra.

Petrute
Petrute
2022 14 sausio 12:08

Geriau jau butu isdave leidima pŕie seimo Davainio jauciams,tie butu kulturingiau subaube.