blank

„Noriu dar kartą paskatinti pasiskiepyti. Ne dėl to, kad kažkas verčia tai daryti ar kad kažkas skatina tai daryti. Pasiskiepykite dėl savęs, dėl savo artimųjų ir dėl visos visuomenės saugumo“, – Prezidentūroje surengtoje spaudos konferencijoje kreipėsi G. Nausėda.

„Šiandien faktai byloja akivaizdžiai: tie žmonės, kurie yra pasiskiepiję, keleriopai sumažina savo riziką susirgti koronavirusu, ypač Delta atmaina, sumažėja jų tikimybė patekti į ligoninę ir labai sumažėja tikimybė, kad gali ištikti mirtis“, – akcentavo jis.

Todėl prezidentas paragino gyventojus mažiau vadovautis socialiniuose tinkluose skleidžiamomis teorijomis, o daugiau įsiklausyti į mokslininkų, specialistų raginimus skiepytis.

„Šiandien Lietuvoje turime visas galimybes tai padaryti: turime visų tipų vakcinų, turime daug mobiliųjų punktų, todėl galite tokį nesunkiai rasti savo artimoje aplinkoje. Ir, žinoma, pasiklauskite tų, kurie jau pasiskiepijo, jeigu jie pasiskiepijo, jie jums suteiks visą informaciją, kodėl taip padarė“, – sakė šalies vadovas.

„Galiu pasakyti vieną paprastą dalyką – pasiskiepijau aš, pasiskiepijo mano žmona Diana, pasiskiepijo mano abi dukros. Ir štai paskutinio mano susitikimo su tėveliu metu, jis paklausė manęs, kada jis galės pasiskiepyti trečią kartą, kadangi jo antrasis skiepas buvo atliktas prieš pusę metų“, – taip pat pabrėžė G. Nausėda.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments