Redakcijos archyvo nuotr.

Audituos „Rokiškio komunalininko“ veiklą

Nors situacija nepelningai dirbančioje bendrovėje „Rokiškio komunalininkas“ neturėjo būti naujiena tarybos nariams, tačiau atrodo, kad yra kaip tik taip. Arba tiesiog niekas per daug nesigilino, kol nebuvo išrinkta nauja bendrovės valdyba. Pasak Irmanto Tarvydžio, anksčiau bendrovės valdyba atsisakydavo teikti tikslius duomenis apie bendrovės finansinę veiklą, kad ir paaiškinti 500 tūkst. išlaidų eilutę, įvardytą kaip „Kitos išlaidos“.

Paprašytas pakomentuoti situaciją, naujasis bendrovės „Rokiškio komunalininkas“  valdybos pirmininkas Ramūnas Godeliauskas sakė, kad nors situacija nėra gera, tačiau bendrovė visus savo įsipareigojimus vykdo. Ir pasitelkdamas futbolo pavyzdį, R. Godeliauskas bendrovės veiklos principus apibūdino taip: „Eilę metų ši įmonė per pirmąjį metų pusmetį praleidžia du įvarčius, o per antrąjį pusmetį bando rezultatą išlyginti. Ir dar laksto su suplyšusiais bateliais. O šiais metais situacija tapo dar blogesnė.“

„Suplyšę bateliai“ – metafora, apibūdinanti prastą bendrovės techninę bazę. Pasak R. Godeliausko, stebina tai, kad bendrovė visiškai neinvestavo į šiuolaikinę techniką ir technologijas.

Iškilo klausimų ir dėl „Rokiškio komunalininko“ susijungimo su kita savivaldybės valdoma įmone – Rokiškio butų ūkiu. Nors toks sprendimas yra, tačiau realus susijungimas dar neįvyko. Rokiškio rajono merui Antanui Vagoniui pasidomėjus, kodėl taip ilgai neįvyksta šis susijungimas (planuotas pernai metų pabaigoje–šių metų pradžioje – red. past.), R. Godeliauskas paaiškino, kad susijungimo klausimą sprendžia ne valdyba, o akcininkai. O reali kliūtis ta, kad „Rokiškio komunalininkas“ vis dar neįsigijo licencijos dėl mokesčių rinkliavos iš gyventojų.

Pasigirdus baiminimuisi ir replikoms apie tai, kad auditas gali tapti pretekstu nesujungti šių dviejų įmonių, Virginijus Lukošiūnas būtent to ir palinkėjo, teigdamas, kad jungiant pelningą ir žlungančią bendroves, pastaroji tokiu būdu tikisi išsigelbėti kitos sąskaita.

Galiausiai sprendimas dėl „Rokiškio komunalininko“ veiklos audito, kuris apims pastaruosius penkerius bendrovės veiklos metus, buvo priimtas.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KazysAndriusto RasaRasa Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kazys
Kazys

Tokių dar tarybos narių Rokiškyje nebuvo…bet baigiasi jūsų kadencija, rinkti dar kartą net neįsivaizduoju kas gali…sukišo Tarvydis savo žmones į valdybą komunalininko ir niekam neužkliuvo?? gal paskaitykite įstatymus pagaliau ar įstatymai jums negalioja?? va kur reikia audito, ir visų instatncijų isikišimo..komunalininke niekas neišvogta, o kad nuostoliai tai ne vienoje imonėje būna kartais nuostoliai kartais pelnai..bet ir paprasti žmonės gali kreiptis į aukštesnes instancijas, kad ištirtų visos tarybos veiklą..atėmėte patys atliekų tvarkymą, atidavėte net kitam rajonui ir kaip vanagai sunaikinote savo įmonę..bet kaip sakoma „lazda turi du galus“ , o auditas parašys tą , ką lieps Tarvydis , Meliūnas…čia ir netiriant… Skaityti daugiau »

Andrius
Andrius

Gerbemi Rokiskenai… mano imone state elektors pastote Juodupes sen, Stoniskio k. Tai sitiems pasiuliau Tvora man padaryti… tai ka manote 3 savaites skaiciavo skaiciavo ir galiausiai pasake 18000eu sakau ok tinka kada pradedam? Nu sako davai cia pasitarsim dar su Valdzia tai savaite Dar sudegino mano laiko ir atsisake…matyt rokiskis daug Darbo turi visi uzsieme 🙂

to Rasa
to Rasa

Tai jau pora metu visi mato kokie jie lo*** daugiau apie tarybos kede gali svajoti kaip aspie savo ausis, nebent koncervai laimes 2-3 vietas ir koks burnickas uzleistu vieta pareigunui daugiau jokiu sansu dabartiniams rajono lYderiams

Rasa
Rasa

Ačiū Meliūnui, Tarvydžiui ir kitiems „protingiesiems“ tarybos nariams už įmonės sužlugdymą…norėjot privatizuoti, pasiekėt savo, pažiūrėsim kaip jums įmonės darbuotojai padėkos išeję į gatvę bedarbiais , visgi 90 dirbančiųjų..gal jūs iš savo kišenių mokėsit pašalpas a??? Proto reikia turėt, kad sužlugdyt savivaldybės įmonę…Jūs tai padarėt su savo politikavimu ir intrigomis…artėja rinkimai ir vėl aiškinsit , kokie jūs visi šventuoliai ir geri. Šios įmonės darbuotojai irgi rinkėjai…