Irmantas Tarvydis. J. Kačerausko nuotr.

Liepos 2 d. Rokiškio bendrovėje „Ivabaltė“ lankėsi Finansinių nusikaltimų tarnybos (FNTT) pareigūnai. „Gimtajam…“ pasidomėjus, koks šio vizito tikslas, gal yra konkrečių įtarimų ar buvo gautas skundas, sulaukėme FNTT Valdymo organizavimo skyriaus viešųjų ryšių specialistės Ingos Mauricienės komentaro.

Pasak FNTT atstovės,  Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, vykdydama savo funkcijas, siekia užkardyti nusikalstamas ir kitas neteisėtas veikas, susijusias su finansų sistema. „Transporto sektorius vertinamas kaip viena iš rizikingesnių sričių kovojant su šešėliu. FNTT ir pernai, ir šiemet numačiusi skirti didesnį dėmesį būtent šio sektoriaus bendrovėms. Tuo tikslu FNTT pareigūnai vakar ir lankėsi bendrovėje „Ivabaltė“, – komentavo I. Mauricienė.

Susisiekus su UAB „Ivabaltė“ vadovu, rajono nariu Irmantu Tarvydžiu, jis teigė, kad nors apie FNTT vizitą iš anksto nieko nežinojo, bet kažko panašaus laukė. „Dabar aktyviai veikiu rajono tarybos opozicijoje, jau buvo nuojauta, kad kažkas imsis atsakomųjų veiksmų ir atsiųs mokesčių patikrinti ar dar ko nors“, – teigė I. Tarvydis.

Jo teigimu, FNTT nepareiškė jiems jokių kaltinimų ar įtarimų.

FNTT pareigūnai UAB „Ivabaltė“ veiklą tirs mėnesį. „Na, pažiūrėsim, kokios bus išvados. Prie tikrinimų mes įpratę, nors FNTT pareigūnų sulaukiam pirmą kartą“, – sakė „Ivabaltė“ vadovas.

 

bangenis

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MindaugasPolitikasSirgaliusnuolat Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mindaugas
Mindaugas

Pagarba Irmantui, kuris net nesiteike bendrauti su uzsakytas tyrejais. Saunuolis

Politikas
Politikas

Šiaip neblogas žmogus, bet jam neigiamą įtaką politikoje daro apspitę 3 „draugai“ .

Sirgalius
Sirgalius

O kuris čia iš rajono gali FNTT siuntinėti pas ką nori?

nuolat
nuolat

opozicijoje..kodėl ne-pozicijoje..juk „darbų“rajono naudai ..tiek daug , o gal opozicija tik „madingas neigimas“??