Stasys Mekšėnas. J. Kačerausko nuotr.

VTEK aiškinsis, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti privačioms grupėms ar asmenims ir ginti jų interesų valstybės ar savivaldybių institucijose bei reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Kaip rašoma VTEK pranešime, S. Mekšėnas atstovavo Rokiškio miesto bendruomenei „Velykalnis“, pristatydamas asociacijos parengtą projektą „100-mečio kartos“. Taip pat esą šiam projektui finansuoti skirtas savivaldybės biudžeto lėšas S. Mekšėnas galbūt panaudojo prekėms įsigyti iš UAB „Rokdeitoma“, kurią valdo politikui artimas asmuo.
Tyrimui atlikti VTEK turi trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo fakto.

S. Mekšėnas į naujos kadencijos rajono tarybą išrinktas su A. Vagonio komiteto sąrašu, praėjusioje kadencijoje į tarybą jis pateko su koalicijos „Už laisvę augti“ sąrašu.

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LaurynasAurimuiAurimasPavelas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aurimui
Aurimui

gal „į kišenę“ reikėtų pamiršti.. ir už tai dėkoti tikrai nereikėtų?

Aurimas
Aurimas

Didžiausia pagarba Stasiui už jo darbą ir ryžtą padaryti Rokiski gražesnį, už tai kad iškėlė Velykalnį i didžias aukštumas, juk tai gražiausia vieta Rokiškyje, kur jauni ir seni renkasi praleisti laiką. Tie patys sūnūs į Velykalnį idėjo daugiau, nei bet kuris iš mūsų. Lenkiu galvą prieš Mekšenu šeimą.
Tikiuosi Stasys turi gerą pasiteisinimą dėl pasamdytos įmonės. Tikiuosi tai buvo padaryta neišsavanaudiškų paskatų.
Nieko tokio jei vienas ar keli eurai nukris į kišenę jis vertas to. Kitas būtų pusė pasiėmęs su kaupu.
Kai būsite velykalnyje nepamirškite žmonės padėkoti Stasiui.

Laurynas
Laurynas

atsibusk

Pavelas
Pavelas

Opapa niekada negalvojau, kad stasys negeriantis nerukantis propaguojantis sveika gyvensena taip pripjaus, kad laimetiems projektams, samdytu sunaus ar sunu firma opapa! Zmogau! Ar dar gaudais aplinkoje juk pries tokius dalykus 20 metu LT kovoja. Vaje vaje……