R. Keliuotytės nuotr.

Panemunėlio geležinkelio stoties gyvenvietės paviršinio vandens tvarkymo ir su tuo susijusios infrastruktūros rekonstravimo projektas, pradėtas dar 2017 m., panašu, stringa. Ir ne dėl lėšų stygiaus. Šiam projektui, kurio vertė – 67 tūkst. eurų, gauta europinė parama – 80 proc. projekto vertės būtų finansuojama ES lėšomis, likusią dalį skirtų rajono savivaldybė.

Deja, projektas stringa dėl aistrų, užvirusių vietos bendruomenėje. Aiškumo neatsirado ir praėjusią savaitę sušaukus gyventojų susirinkimą. Atrodo, kad nepasitenkinimas tik didėja, o klausimų tik daugėja. 

Abejoja, ar projektas atspindi visų interesus

Gyventojai nesupranta, kodėl vandens rinktuvai numatyti ten, kur ir taip yra sausa ir nekyla problemų, o ten, kur kaupiasi vanduo – nieko neketinama daryti. Taikos ir Trakų gatvių gyventojams kilo klausimas, kodėl aplenkiami keli ypač probleminiai sklypai, nors, pasak vietinių, ten taip šlapia, lyg dubenyje gyventum, o sode gali karosus auginti.

Be abejo, kiekvienam jo interesas yra svarbesnis už bendrą, todėl suderinti taip, kad visi būtų patenkinti – tikras iššūkis. Vis dėlto problema, matyt, yra ir netinkama komunikacija.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Mantas
Mantas
2019 25 rugsėjo 17:27

Na ką dėl poros rėksnių moteriškių ir diedų, jau visai nesiorentuojančių aplinkoje, šis projektas bus palaidotas. O gal bijo,kad Jų tualetus prijungtus prie drenažo sistemos suras, atjungs ir dar sąskaitėlę išrašys…. Susirūpino probleminiais sklypais!!!! Nejuokinkit… Tik ne tie kurie daugiausia kalba- visi turi savo motyvus.

www
www
2019 25 rugsėjo 8:35

Tai melioratoriai nesugeba išaiškinti? Juk tai jų darbas.

qeQdu
qeQdu
2019 28 rugsėjo 7:21
Reply to  www

melioratorių darbas melioruoti