blank

„Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ – tai frazė, kurią žino bene kiekvienas. Ir iš tiesų, nepastebėti tam tikrų skirtumų tarp vyrų ir moterų mąstymo, charakterio ypatybių, reiškiamų emocijų ar pomėgių tiesiog neįmanoma.  Visgi nustatyti griežtos ribos tarp lyčių greičiausiai nepavyktų, kadangi kiekvienas esame skirtingas, tačiau tam tikros bendros tendencijos rodo, jog vyrai ir moterys tarsi du skirtingi poliai. Skirtumus, mažesnius ar didesnius, galima įžvelgti bene visur, ne išimtis ir erotinės prekės. Nors šių prekių pardavimai rodo, jog moterų ir vyrų susidomėjimas yra apylygis, vyrų požiūris į įvairius sekso žaisliukus yra šiek tiek kitoks nei moterų. Kaip bebūtų, tai nereiškia, jog kažkuri pusė turėtų likti nuskriausta, o erotinės prekės suaugusiems būtų nustumtos į šalį. Tarp lyčių svarbūs ne tik skirtumai, bet ir jų gebėjimas papildyti vienas kitą – tad pasiekti kompromisą tikrai neturėtų būti sunku!

Vyrai ir erotinės prekės

Kalbos apie sekso žaisliukus ar kitas erotines prekes dažnam vyrui vis dar yra tabu. Žiūrint į statistiką, tai gali pasirodyti keista, kadangi šių prekių pirkimas tarp moterų ir vyrų yra maždaug vienodas. Tačiau tai turi gana logišką paaiškinimą – dažnai vyrų perkami sekso žaisliukai ar kitos erotinės prekės yra skirtos dovanoti moterims. Kiekvienas stipriosios lyties atstovas į moters pasiūlymą išbandyti kažką naujo miegamajame reaguoja skirtingai. Vieni sunerimsta ir pradeda galvoti, jog yra neįvertinti savo moters ar nėra pakankamai geri, kad galėtų ją tinkamai patenkinti. Idėja apie sekso žaisliukus tampa lyg įžeidimas jų vyriškam orumui. Toks kategoriškumas dažnai ne padeda santykiams, o kaip tik jiems pakenkia, nes moters norai lieka nustumti į šalį, o ir kompromisas, kuris yra vienas pagrindinių sveikų ir laimingų santykių variklių, nėra ieškomas. Kaip bebūtų, ne visi vyrai tokie kategoriški. Supratimas, jog sekso žaislai poros seksualiniame gyvenime gali daugiau padėti nei pakenkti, atneša neapsakomą naudą. Be abejonės, jaudulio neišvengsite, naudodami sekso žaisliukus pirmą kartą, tačiau argi jis gali laimėti prieš žinojimą, jog jūsų moteris bus pati laimingiausia, o ir patys santykiai pražys naujomis spalvomis?

Moterys ir erotinės prekės

Lyginant su vyrais, moterys pasižymi žymiai didesniu reiškiamu susidomėjimu erotinėmis prekėmis. Viso to priežastis – net 78% dailiosios lyties atstovių negali patirti orgazmo be klitorio stimuliacijos. Būtent dėl to yra pasirenkamos įvairios papildomos priemonės, tarp kurių ir sekso žaislai, suintensyvinančios meilės žaidimų teikiamus malonumus. Pastaruoju metu erotinės prekės internetu – sfera, pritraukianti ypač nemažą moteriškąją auditoriją. Ne viena jų dalinasi savo patirtimi, kad nuo to laiko, kada pasiryžo įsigyti pirmąjį sekso žaisliuką, jų seksualinis gyvenimas neatpažįstamai pasikeitė. Ir taip kalba ne tik antrosios pusės neturinčios, tačiau ir ne vienerius metus ištekėjusios moterys. Kaip bebūtų, yra ir tokių, kurios priešiškai žiūri į visas erotines prekes. Jų manymu, svarbiausia – natūralumas, o tokias prekes lengvai gali pakeisti ir paprasčiausias liežuvis. Tačiau sekso žaislai skirti ne tik suteikti papildomą stimuliaciją ir yra naudojami ne tik didesniam malonumui pasiekti. Jie itin puikiai pasitarnauja suartinant dviejų žmonių tarpusavio ryšį, o juk visi žinome, jog jausmų pasaulis itin svarbus kiekvienai moteriai.

Kaip pasiekti kompromisą?

Dažniausiai pasitaikantis variantas – moteris labai nori pabandyti, tačiau vyras tam prieštarauja. Tokiais atvejais itin svarbu, kad nė vienas poroje neliktų nuskriaustas ir nepatirtų didelio nusivylimo, tad būtina atrasti kompromisą. Pabandykite priimti tokį problemos sprendimą, kuris tenkintų abu. Pavyzdžiui, jei kažkuris iš poros yra priešiškai nusiteikęs prieš erotinių prekių naudojimą, pagrindinis jūsų tikslas – neišgąsdinti jo ar jos dar labiau. Dėl šios priežasties atsargiai pasiūlykite pradėti nuo „švelnesnių“ variantų, tokių kaip kūno aliejus erotiniams masažams, penio žiedas ar net įdomesni prezervatyvai. Svarbiausia parodyti partneriui (-ei), kad net ir mažas pokytis seksualiniame gyvenime gali daryti teigiamą įtaką poros gyvenime, o pats sekso žaisliukų ar kitokių priemonių naudojimas gali būti itin smagus ir jaudinantis.

Erotinės prekės internetu

Erotinės prekės internetu ir erotinių prekių parduotuvė ypač padės parodyti kitokią, ne vulgarią šių prekių pusę jūsų partneriui (-ei). Internete rasite visą reikiamą informaciją apie jus dominančią prekę, o parduotuvėje dirbantys specialistai mielai pakonsultuos ir, atsižvelgę į jūsų norus bei poreikius, pasiūlys pačią tinkamiausią prekę.

Užs. 749

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments