blank
Eligijų Daugnorą Birutė Dapkienė pati susirado ir jie kartu jau galvoja, ką galėtų vieni kitiems duoti. Asmeninio archyvo nuotr.

E. Daugnora jau buvo susitikęs su Birute Dapkiene, vadovaujančia ten veikiančiai Kultūros ir laisvalaikio rezidencijai. „Ji mane pati susirado, pagalvojom kartu, ką vieni kitiems galime duoti, ir man ta idėja visai patiko“, – sakė Eligijus.

„Kadangi dar jokių popierių nepasirašiau, tai tas išsamumas toks lyg šakėmis ant vandens, lyg ir sutarėm, kad po ta vėliava išeis mano spektaklis „Bunkeris“ birželio pradžioje. Premjerą pagal V. V. Landsbergio pjesę rodysim Salose. Gal dar pradėsiu kažką statyt. Planuose yra visokie poezijos skaitymai. Ir dar visokių smulkmenų prisigalvoju“, – sakė E. Daugnora.

Kokios tai smulkmenos? Jis galvoja apie teatro vasaros stovyklas, teatrinius užsiėmimus, kur tilptų vaidyba, scenos kalba, ritmika. Visa tai vyktų Salose. „O dvaro teatrą aš įsivaizduoju taip – viena kryptis kaimiškasis teatras, o kita kryptis šiuolaikinė dramaturgija, daugiau intelektualesnė. Kas vaidins? „Bandysim rinkti grupę iš Kamajų, kita, manau, atsiras savaime. Iš Rokiškio neišsikraustysiu, todėl bruzdėti noriu ir čia, ne tik Salose“, – sakė režisierius.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa
Teresa
2022 15 balandžio 8:59

Šaunuolis ,gabus niekur neprapuls.