blank
Policijos virtualus patrulis. Policijos departamento nuotr.

Pareigūnai reaguos tik į akivaizdžius elektroninėje erdvėje daromus ar rengiamus daryti teisės pažeidimus. Pradžioje asmenys bus įspėti, kad jie nutrauktų galimai neteisėtus veiksmus, o jų nenutraukus – surinkta medžiaga bus registruojama ir perduodama atitinkamam policijos padaliniui tolesniam tyrimui.

Virtualus patrulis reaguos į skelbimus su siūlymais įsigyti kontrabandinių cigarečių ar alkoholio, į siūlymus prisiimti kito asmens padarytą pažeidimą, grasinimus susidoroti su kitais asmenimis. Virtualus patrulis atkreips dėmesį ir į siūlymus nusipirkti vairuotojo pažymėjimą ar padėti už pinigus išlaikyti vairavimo egzaminą, siūlymus nusipirkti techninę apžiūrą ir pan. Patrulio akiratyje bus ir narkotinių medžiagų platinimas elektroninėje erdvėje, siūlymai investuoti į įtartinas platformas, pirkti el. būdu netikrose internetinėse parduotuvėse, kitokie sukčiavimai elektroninėje erdvėje.

Tai, kaip skelbia Policijos departamentas, – pagrindinės veiklos kryptys, kuriomis dirbs šie pareigūnai.

Gyventojai, matydami pažeidimus elektroninėje erdvėje, galės pranešti virtualiam patruliui privačia žinute socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtame puslapyje.

Virtualus patrulis dirbs viešai, niekaip neribos žodžio laisvės, nesikiš į privačius asmenų susirašinėjimus.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nu jo
Nu jo
2021 6 balandžio 11:24

Nu pzdc kur tai matyta negana taip tie menteliai baudžia ir db jau intike ramiai nebegalės buti baus ir ten OJ JUS VELNIAI JUM BUS RIESTA UŽ ŠITUOS DRAUDIMUS IR RIBOJIMUS