GR ir asmeninių archyvų nuotr.

Antanas Vagonis

Nesu eismo specialistas, tačiau jau vien tai, kad praėjusį savaitgalį Parko ir Aušros gatvių sankirtoje įvyko eilinis eismo įvykis, būtina priimti skubų sprendimą. Gal pasirūpinti eismą reguliuojančiais ženklais, o po to sutvarkyti taip, kad vairuotojams būtų saugu. Visi pamena, kiek įvykių būdavo Laisvės ir Kauno gatvių sankryžoje ir kaip dabar šviesoforas išsprendė problemą. Mano nuomone, tai eismas ratu yra pats geriausias sprendimas.

Audrius Kublickas

Pavojingų gatvių ir sankryžų nepastebėjau. Visur, kur reikia, pastatyti ženklai, veidrodžiai ir greičio ribojimo kalneliai. Reikia tik stebėti ženklus, laikytis KET, pėstiesiems ir paspirtukininkams save saugoti. Dar niekada eismas mieste nebuvo toks saugus. Tai tik pačių eismo dalyvių atsakomybės reikalas. Pavojingiausios vietos yra išvažiavimai iš kiemų, kur matymą vairuotojams, pėstiesiems, dviratininkams ir paspirtukininkams riboja šiukšlių konteineriai, pvz., prie Laisvės g. 5A ir 5B namų.

Mantas Kreiza

Dažnai stebiu atvykusius iš kito miesto ar miestelio, ypač turgaus dienomis ketvirtadienį arba šeštadienį. Tokie vairuotojai, važiuodami A. Strazdelio, Panevėžio, Respublikos g. sankryža, pasimeta arba nepraleidžia atvažiuojančiųjų pagrindiniu keliu, arba, atvažiavę pagrindiniu keliu, suabejoja ir sustoja. Manau, šioje vietoje reikėtų įrengti žiedą ir būtų kur kas paprasčiau.

Igoris Popovas

Dažnai su avarinėmis situacijomis nesusiduriu, visgi pirmasis dalykas, kurį reikėtų keisti, – sankryža tarp Panevėžio ir Vilties gatvių, vos įvažiavus į miestą. Šioje sankryžoje įvyko ne viena avarija. Reikėtų pokyčių ir Panevėžio bei Jaunystės gatvių sankryžoje – ten taip pat dažnos avarijos.

Pėstiesiems itin nesaugi yra M. K. Čiurlionio gatvės dalis, susijungianti su Daržų gatve.

Asta Paršiūnienė

Rokiškio mieste pavojingiausia vadinu Vilties ir Panevėžio gatvės sankryžą šalia viešbučio „Pas Angelę“, o visai šalia miesto – Rokiškio–Kavoliškio sankryžą. Mano nuomone, šiose vietose reikalingi žiedai, nes eismas nemažas, čia dažnai pasitaiko avarinių situacijų ar net avarijų. Aišku, pirmiausia reikėtų vairuotojams būti atidesniems.

Išsamesnius komentarus skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Egis
Egis
2023 19 lapkričio 16:45

Nepulkite i kraštutynumus laikykites eismo taisykliu ir nebus avariju … .

Smalsutis
2023 18 lapkričio 16:30

Jei keliai ir sankryžos priklauso automobilių kelių direkcijai, tai aišku, kad lėšų nebus. Ministras pasakys valdišką atsakymą, kad matė ir baisesnių sankryžų.

Juokas
2023 18 lapkričio 11:22

Žiedai reikalingi daug kur, bet va lėšų nėra, dar ne visi sau namus,vilas pasistatė, neįrengė.

Rekomenduojami video: