Žmonės nėra patenkinti   

R. Elmonienė priminė, kad balandžio 21 d. dešimt mūsų rajono abiturientų Utenoje laikė valstybinį rusų kalbos egzaminą, Rokiškyje pirmasis egzaminas – anglų – vyko praėjusį šeštadienį, gegužės 5-ąją. 241 abiturientas anglų kalbos egzaminą laikė J. Tūbelio progimnazijoje ir J. Tumo-Vaižganto gimnazijoje. „Pas mus viskas vyko sklandžiai, jokie diskai nestrigo, nors apie tai kalbėta šalies mastu“, – sakė Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Ateinantį šeštadienį informacinių technologijų valstybinį egzaminą 27 abiturientai laikys J. Tūbelio progimnazijoje. Šiemet net šeši egzaminai bus vykdomi šeštadieniais ir tik nuo birželio 18 d. brandos egzaminai vyks darbo dienomis. „Taip yra todėl, kad mokslo metai pailgėjo. Norima, kad sesija netrukdytų ugdymo procesui“, – sakė R. Elmonienė. Ji neslėpė, nors mokyklos ir egzaminų rengėjai geranoriškai bendradarbiauja, žmonės dėl darbo šeštadieniais, aišku, nėra patenkinti. Už egzamino vykdymą mokytojams visuomet mokama, o už darbą šeštadienį, anot R. Elmonienės, prie kasmetinių atostogų bus pridedama diena.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

kasyba

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kitasasta Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kitas
Kitas

144 straipsnis. Mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, viršvalandinį darbą ir kompensacijos darbuotojams, kurių darbas yra kilnojamojo pobūdžio arba susijęs su kelionėmis ar važiavimu KEISTA (pavadinimas): 2017 06 06 įstatymu Nr. XIII-413 (nuo 2017 06 15) (TAR, 2017, Nr. 2017-10021) 1. Už darbą poilsio dieną, kuri nenustatyta pagal darbo (pamainos) grafiką, mokamas ne mažesnis kaip dvigubas darbuotojo darbo užmokestis. 2. Už darbą švenčių dieną mokamas ne mažesnis kaip dvigubas darbuotojo darbo užmokestis. 3. Už darbą naktį mokamas ne mažesnis kaip pusantro darbuotojo darbo užmokesčio dydžio užmokestis. 4. Už viršvalandinį darbą mokamas ne mažesnis kaip pusantro darbuotojo darbo užmokesčio dydžio… Skaityti daugiau »

asta
asta

Būtent dvigubai, kai aš tai pasakiau direktorei pasižiūrėjo kaip į liaudies priešę…o turėtų būt dvigubai, įstatymu numatyta.