blank
Skaitytojo nuotr.

„Važiuodama šiuo dviračių taku prasilenkiau su keliais dviratininkais, tačiau jie judėjo važiuojamąja kelio dalimi. Važiuoti keliu, kuriuo lekia automobiliai, man atrodo nesaugu, nors dviračių takas, jei jį galima taip pavadinti, atrodo irgi ne ką saugesnis“, – tikina pašnekovė.

Išties, dviračio tako užuominų čia rasi nedaug, o vietomis jis atrodo lyg traktorių išvažinėta pieva.

„Deja, ši atkarpa, kaip ir kelias, priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai, būtent ji ir turėtų tvarkyti. Su direkcija kalbamės, vis primename šį dviračių taką. Direkcija ieško būdų, kaip spręsti šią įsisenėjusią problemą, kaip tik šiuo metu atlieka visų Lietuvos dviračių takų inventorizaciją. Belieka laukti ir tikėtis, kad ateis eilė ir šiam takui“, – situaciją komentavo rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

Kol laukiame atnaujinimo, meras siūlo apie prastą kelio atkarpą pranešti tiesiai direkcijai. Tai padaryti galima internetinėje svetainėje www.lakd.lrv.lt, pasirinkus „Pranešti apie blogą kelią“. Mero nuomone, skundai galbūt paskubintų prastos būklės kelių tvarkymo darbus.

Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vaida
Vaida
2021 30 kovo 19:41

Ką dėl tako padarė Rokiškio kaimiškosios seniūnė norėtųsi sužinoti per ataskaitinį..

rom
rom
2021 30 kovo 13:42

martinelio prasykit link jo takas veda

fff
fff
2021 30 kovo 15:13
Atsakinėti į  rom

Manau ponas kaip tik nenorėtų kad toks takas egzistuotų. Kam čia tie poilsiautojai reikalingi, tik ramybę drumsčia.

Saugaus eismo ekspertas
Saugaus eismo ekspertas
2021 30 kovo 13:14

Pagaliau prašnekome apie šią Rokiškio krašto gėdą. Takas išties tragiškos būklės, netvarkytas, duobėtas ir apaugęs. Ne kartą teko juo važiuoti dviračiu, ir kaskart kelione baigdavau važiuodamas važiuojama kelio dalimi, kur važiuoja miškovežiai, kita sunkiasvorė technika. Su vaikais dabar dviračiais važiuoti iki Vyžuonos poilsiavietės – neįmanoma, o kiek dar dviratininkų kasdien važiuoja į Miliūnus, Bajorus? Argi reikia dar daugiau eismo nelaimių šiame kelio ruože kol kažkas susiprotės dviračių taką sutvarkyti?
Argi negalima bent nuimti susenusį asfaltą, išlyginti, pragenėti augmeniją ir kokiu žvirgždu užpilti?

EEE
EEE
2021 30 kovo 13:01

Ačiū, kad rašote!

Vaida
Vaida
2021 30 kovo 12:40

Nebejuokinkit,valdžia kas jai nenaudinga,iškart ,,lieka” neįgali! O kodėl Kavoliškio pusėn naujas takas?Belieka paklausti,kam atstovauja dabartinė Rokiškio valdžia?

Rekomenduojami video: