Bajoruose susirinko 30 dviratininkų komanda pagerbti ekologiškiausios transporto priemonės – dviračio. Nadieždos Ivanovos nuotr.

Susidomėjusiųjų – daugiau nei tikėtasi

Sartų ALC komercijos direktorius Egidijus Galvydis džiaugėsi, kad ši akcija sulaukė rokiškėnų susidomėjimo. „Birželio 3-iąją pasivažinėti dviračiais panoro daugiau žmonių nei tikėjomės nuo 10 iki 82 metų, todėl galime sakyti, kad akcija pasiteisino. Gražu buvo matyti, kaip pedalus mina 82 metų senolis. Jis prisipažino to nedaręs 20 metų. Mama mokė dukrą, išbandėme keletą dviračių modelių. Jaunimas ir dauguma kitų mielai rinkosi mūsų pasiūlytą maršrutą į sodybą „Pomėgiai visiems kaime“ pas Joną Baltakį. Kai kurie prisipažino apie tokią nė nežinoję“, – džiaugėsi E. Galvydis. Jis skatina visus daugiau laiko leisti gamtoje, važinėti dviračiais, juk tai  populiaru visame pasaulyje.

„Ateityje supažinsime norinčiuosius su baidarėmis. Tai labai smagus plaukiojimo būdas ir galimybės susipažinti su Lietuvos gamtos grožiu“, – apie ateities planus kalbėjo E. Galvydis.

Bajoriškiai minėjo Pasaulinę dviračių dieną

Bajorų kaimo (Rokiškio kaim. sen.) dviračių sporto entuziastų klubo nariai taip pat minėjo Pasaulinę dviračių dieną. „Susirinko 30 dviratininkų komanda pagerbti ekologiškiausios transporto priemonės – dviračio. Organizatoriai priminė, kad minti pedalus – naudingas, smagus, sveikas, gamtai draugiškas ir visiems tinkamas užsiėmimas. Prisiminti visi per aštuonerius metus klubo organizuoti dviračių žygiai, kurių metu išbandyti įvairūs atstumai, susipažinta su vietovėmis, istorija, žmonėmis, išmėginta įvairių atrakcijų, dalyvauta šventėse… Entuziastai pedalus mynė ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje“, – pasakojo tikra aktyvistė Nadiežda Ivanova.

Greta ŠLIURPAITĖ

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie