J. Kačerausko nuotr.

Keturis išbrokavo

„Gimtasis…“ prieš savaitę rašė, jog Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sausio 29 d. posėdyje patvirtino, jog į Rokiškio rajono tarybą bando patekti teistumą nuslėpę du visuomeninio rinkimų komiteto „Antano Vagonio komitetas“ sąrašo nariai Igoris Popovas ir Alė Kučinskienė. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše – vienas teistumą nuslėpęs narys – Remigijus Beconis. Teistumą nuslėpė ir  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo narys Juozas Jasinevičius.

Minėti asmenys VRK sprendimu nebuvo registruoti kandidatais.

Pamoka

Iš kandidatų į rajono tarybą sąrašų išbraukta Kazliškio seniūnijos gyventoja A. Kučinskienė atviravo: veika, dėl kurios ji nubausta, buvo padaryta prieš dešimtmetį. Tuomet ji vadovavo neseniai įsteigtai bendrovei. Samdyta buhalterė neturėjo darbo patirties bei buhalterinio išsilavinimo ir per nepatyrimą buhalterinėje apskaitoje padarė pažeidimų. Juos nustačius įmonės direktorė  A. Kučinskienė ir buhalterė pateko į teisėsaugos nemalonę. Pastaroji – už apskaitos pažeidimą, direktorė – už tai, kad nesukontroliavo finansinių dokumentų ir neužkirto kelio pažeidimui. Teisme jos pripažintos padariusios nusikalstamas veikas ir nuteistos, bausmė – piniginės baudos.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
www Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
www
www

Juokas nebeima. Protinga moteris, bet apskaitai tvarkyt ima bet ką, neturintį patirties. Tai tokiems ne vieta valdžioje.