Asmeninio archyvo nuotr.

P. Buidovas rašo: „Per socialinius tinklus pastaruoju metu sklinda vienašališkos, manipuliatyvios nuomonės dėl Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų ir „Romuvos“ padalinių jungimo. Ir juokinga, ir liūdna skaityti (buvusių) moksleivių atstovų, kitų suinteresuotų šalių nuomones. Atrodo, kad pirmiausia turėtume siekti ne per pertraukas į vitražą pažiūrėti, o ugdymo kokybės. Deja… To rezultatas – didelė dalis suklaidintos visuomenės nė nežino, jog pagal dabartinius planus išliks tiek Vaižganto gimnazijos pavadinimas, tiek M. Riomerio gatvėje esančio pastato užimtumas. Tiesiog, vienus moksleivius Senuosiuose rūmuose pakeis kiti…

Akivaizdu, kad vienintelis ILGALAIKIS sprendimas yra gimnazistus perkelti į „Romuvos“ padalinio patalpas. Kodėl? Moksleivių skaičius traukiasi. Yra tikimybė, jog nuo kitų metų rugsėjo NEI VIENA gimnazija, esanti užmiestyje, nebeturės gimnazinių klasių. Ar tai yra geras ministerijos sprendimas, nediskutuosiu, tačiau faktas, kad jei ne kitais metais, vis tiek tai įvyks.

Vienintelis būdas išvengti dabar vykstančio chaoso, kai mokytojai per pertraukas turi važinėti iš vienos miesto pusės į kitą, yra viską perkelti į erdvesnes patalpas. Kaip tiksliuosius mokslus studijuojantis studentas be galo tikiuosi, kad nenumesime veltui „Romuvoje“ esančių fizikos, chemijos, biologijos mokslų laboratorijų, kurios tų dalykų ugdymui yra kertinės. Pasidžiaukim šimtu išaugintų fizikų, chemikų, biologų ir kitų specialistų, o ne šimtu išleistų laidų.

Diana Meškausiekiene, kartu su Švietimo, kultūros ir sporto komitetu, Ramūnai Godeliauskai ir visa Rokiškio rajono savivaldybe, nemeskit kelio dėl spektaklio.“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Magde
Magde
2023 26 kovo 12:05

Fu, pamaniau, kad tikrai kitokia nuomonė, be reikalo gaišau laiką.

ditė
ditė
2023 23 kovo 12:24

pritariu jaunuoliui , tradiciškai ši mokykla yra labai stipri tiksliuose moksluose ..daug ją baigusiųjų renkasi inžinerinio, informatikos profilio studijas.

Kraštietė
Kraštietė
2023 23 kovo 11:43

Gerb. Jaunimo atstove, rašote apimtas emocijų. Ar “Romuvos” padalinyje nebuvote mokomas etiketo taisyklių, kad į Rokiškio r. savivaldybės merą kreipiatės vardu?

mx1
mx1
2023 23 kovo 17:22
Atsakinėti į  Kraštietė

ar blogai, kad jaunimui rūpi ir jis emocionalus? Nesidrabsto gi šūdais, kaip mūsų gerbiama (?) premjerė 🙂

Rekomenduojami video: