blank
Diskusijos moderatorės sakė, kad renginių organizatoriams yra labai svarbi kiekviena nuomonė, pasiūlymas. N. Šulcienės nuotr.

Moderatorės I. Matelienė ir kultūrinės veiklos koordinatorė-organizatorė Audronė Telšinskienė paaiškino, kaip gimė diskusijos pavadinimas „Sausainukai prie žuvies“.

„Kartą, man dalyvaujant renginyje, jo organizatoriams pasakiau, kaip gražiai padaryta ir kokia nuostabi yra skraidanti žuvis, – pasakojo linksmą istoriją A. Telšinskienė. – Ne, čia ne žuvis, čia lėktuvas, man paaiškino renginio sumanytojai. Tada ir pagalvojau, kaip įdomu, kad mes kiekvienas tuos pačius daiktus galime matyti savaip.“

Kultūros centro direktorė pasakojo, kad jos sumanymas buvo pasidalinti „sausainukais“ – informacija arba, kitaip sakant, informacinėse technologijose naudojamu slapuku – „cookies“. Abi moderatorės norėjo, kad šis sumanymas išliktų – taip ir gimė diskusijos pavadinimas. Šį kartą žuvis butaforinė, o kas žino, gal ateis toks metais, kai ragausime ir tikros žuvienės.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas
Tadas
2018 28 rugsėjo 18:39

Bliamba baikit taškyti pinigus nesąmonėm,pažiūrėkite kokia buvo Rokiškio gimtadienio šventė.Tikras š…..,tikras š……Kam daryt kiekvienais metais kaip skurdukams,geriau kas penki metai padarykit bet normalią šventę.Imkit pavyzdį iš Obelinės ,kiekvienais metais vis įdomiau.

Rekomenduojami video: