Diskusijos moderatorės sakė, kad renginių organizatoriams yra labai svarbi kiekviena nuomonė, pasiūlymas. N. Šulcienės nuotr.

Moderatorės I. Matelienė ir kultūrinės veiklos koordinatorė-organizatorė Audronė Telšinskienė paaiškino, kaip gimė diskusijos pavadinimas „Sausainukai prie žuvies“.

„Kartą, man dalyvaujant renginyje, jo organizatoriams pasakiau, kaip gražiai padaryta ir kokia nuostabi yra skraidanti žuvis, – pasakojo linksmą istoriją A. Telšinskienė. – Ne, čia ne žuvis, čia lėktuvas, man paaiškino renginio sumanytojai. Tada ir pagalvojau, kaip įdomu, kad mes kiekvienas tuos pačius daiktus galime matyti savaip.“

Kultūros centro direktorė pasakojo, kad jos sumanymas buvo pasidalinti „sausainukais“ – informacija arba, kitaip sakant, informacinėse technologijose naudojamu slapuku – „cookies“. Abi moderatorės norėjo, kad šis sumanymas išliktų – taip ir gimė diskusijos pavadinimas. Šį kartą žuvis butaforinė, o kas žino, gal ateis toks metais, kai ragausime ir tikros žuvienės.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tadas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tadas
Tadas

Bliamba baikit taškyti pinigus nesąmonėm,pažiūrėkite kokia buvo Rokiškio gimtadienio šventė.Tikras š…..,tikras š……Kam daryt kiekvienais metais kaip skurdukams,geriau kas penki metai padarykit bet normalią šventę.Imkit pavyzdį iš Obelinės ,kiekvienais metais vis įdomiau.