Diskusija „Gimtojo…“ redakcijoje: ko reikia, kad sutartų pozicija su opozicija? (video)

2289
6

Pirmadienio pavakare į „Gimtojo…“ redakciją buvo pakviesti rajono taryboje dirbančių partijų pirmininkai. Diskutuota apie tai, ko reikia, kad užsimegztų dialogas tarp pozicijos ir opozicijos. Kalbėta apie valdančiosios koalicijos parengtą naują 2015–2019 metų sutarties projektą, kuriame numatyti koalicijos partnerių deleguoti asmenys į vadovaujamas pareigas, nedalyvavimas svarstant opozicijos slaptiems balsavimams pateiktas interpeliacijas. Diskutuota, ar pasirašydamas tokią sutartį tarybos narys išlieka laisvas reikšti savo nuomonę.

Prie Dirdų

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PetrasMedinisJonasSmalsutisKazimieras Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Petras
Petras

Diskusija bevaise, nes Anka Pulemiocica nepasisiule…

Medinis
Medinis

Man tai is visu pasisakiusiu labiausiai patiko seimo narys. Atrodo zmogus visa diskusija prasnaude ir paklaustas kaip vertinate diskusija net ne i ta puse beleka susake ir toliau snaudzia… vel paklause vel beleka susake ir laimingas isejo.

Jonas
Jonas

Žiūrint video labai negražiai atrodo kai meras geria ir geria,arba nervuojasi,arba kaip sako po ….. ir dar Masiulis,tai nuteikia nekaip.Pasitaisykit kitam kartui,nes per daug stiklinę laikot rankoj,atrodo kaip papratimas

Smalsutis

Vandenėlio pilstymas ir tiek, o atsakomybę už ne tos partijos administracijos direktorių tai aš galiu prisiimti.

Kazimieras
Kazimieras

Vagonis susipazines su koalicijos sutartimi puikiai, kodel jis sako kad neskaite???

jooooo
jooooo

Kuriam rinkejui buvo pasakyta apie tai, kad partijos susitare kas ka sodins i kokius postus??? Kokias nesamones snekat ? Ko verti tie jusu konkursai, kai jau zinomas laimetojas.. absurdu, absurdas..