Pirmadienį tarnybą pradėjo administracijos direktorius Andrius Burnickas. A. Minkevičienės nuotr.

„Savivaldybės specialistus pažįstu, jie mane – taip pat. Ypatingo prisistatymo skyriuose neplanuoju, vėliau susitiksiu aptarti darbų ir planų su kiekvienu skyriumi atskirai“, – apie pirmosios darbo dienos pradžią komentavo A. Burnickas. Pasak jo, jau yra nemenka krūvelė dokumentų, į kuriuos reikės įsigilinti ir pasirašyti, rengtis artėjančiam rajono tarybos posėdžiui, o šį penktadienį dalyvauti ugdymo įstaigose vyksiančioje Paskutinio skambučio šventėje.

A. Burnickas dėl jam patikėtų direktoriaus pareigų turėjo atsisakyti rajono tarybos nario mandato. Nors į direktoriaus pareigas jis patvirtintas balandžio pradžioje, vadovauti administracijai pradėjo tik tuomet, kai sulaukė Valstybės saugumo departamento pažymos, leidžiančios dirbti su slapta informacija. Laikinai administracijai vadovavo kadenciją baigusi Nataša Aleksiejeva. Kolektyvas su ja atsisveikino praėjusį penktadienį.

Birželio pradžioje A. Burnickas tikisi turėti pavaduotoją. Šią poziciją užims į rajono tarybą išrinktas Valerijus Rancevas. Jam, kaip ir direktoriui, teks atsisakyti tarybos nario pareigų.

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ValstietisLaimaAlexNepraustaburnisBevardis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Alex
Alex

O aš palaikau. Jaunas, protingas, perspektyvus. Dabar kad tik dirbtų mūsų visų labui ir gerai. Nepavydėkime. Iš dangaus jis nenukrito.

Laima
Laima

Jus man atsakyt, kada konservatoriai dirbo LT zmonems ? Tik jie visa laika skalde tauta ir valde su nauda sau.

Valstietis
Valstietis

Taip mano tik glušai.

mx1
mx1

Ar administracijos direktoriui reikalingas pavaduotojas? Labai didelis darbo krūvis?

Bevardis
Bevardis

Pavaduotojas nereikalingas, bet kad draugelis neliktų be darbo, sukurtas pavaduotojo etatas. Ranka ranką plauna.

Nepraustaburnis
Nepraustaburnis

Blem, kad tik paburbėt 🙂 jei nesi susipažinęs su specifika, gal tokių klausimų ir kyla… Pasižiūrėk kiek ten dirba žmonių – 118, o kur dar seniūnijos… Vieną kartą nustokit burbėt, o padėkit kurt rajono gerovę savo darbais

mx1
mx1

Ir kokia gi ta specifika? Kitas klausimas – kiek naujasis meras turi/turės patarėjų?