A. Minkevičienės nuotr.

Skaitytojams primename, kad skaudi avarija, kurioje žuvo 45 m. moteris ir buvo sužalotas jos 22 m. sūnus, įvyko pernai lapkričio 27 d. apie 17.30 val. kelyje Rokiškis–Maineivos–Naujasodė.

Avariją sukėlė automobilį „Seat“ girtas vairavęs Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorius Augutis Tymukas, kartu su juo važiavo taip pat girtas Jūžintų Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius Eimutis Mališauskas. Jie iš avarijos vietos pasišalino, nes, kaip pateikė versiją iš pradžių ir jos laikosi iki šiol, nesuprato, kad sukėlė avariją, ir nepamena, kad vairavo.

A. Tymukas kaltinamas neblaivus sukėlęs avariją, kurios metu vienas žmogus žuvo, kitas buvo sužalotas. Sunkinančiomis aplinkybėmis pripažinta tai, kad mirtiną avariją jis sukėlė būdamas neblaivus, kad paliko be pagalbos sužeistuosius gyvybei pavojingoje situacijoje. Bausmę lengvinančios aplinkybės – A. Tymukas kaltę pripažino ir nuoširdžiai gailisi. Be to, žuvusiosios vaikams bei sutuoktiniui atlygino turtinę ir neturtinę žalą. Jis moters vyrui ir dviem sūnums atlygino 30 tūkst. eurų.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LotaNuomoneDIREKTORIUS Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Lota
Lota

Žmogaus gyvybė pinigais neįkainojama. Nereikia taip ciniškai vertinti. Baisi dviguba nelaimė įvyko, gaila abiejų pusių. A. Tymuką pažinojau nuo vaikystės, kaip aktyvų ir protingą jaunuolį. …Tas velnio alkoholis pražudė moterį ir sugriovė gyvenimus.

DIREKTORIUS
DIREKTORIUS

Tik 30tūks.eurų kainuoja gyvybė.Įdomu…

Nuomone
Nuomone

Itariu jok, Tiek kainuoja jo są¢inê. Idomu savo dukros gyvybę irgi tiek ikainavo direktorius. Dievas visiems atlygina teisingai. Patariu susimastyti eks direktoriui.