Gimtasis Rokiškis Aktualijos Dingęs vyras rastas negyvas

Dingęs vyras rastas negyvas

4856
0

Trečiadienį (sausio 8 d.) iš Skemų socialinės globos namų išėjo ir negrįžo globotinis. Jo pasigesta 16.45 val. Apie žmogaus dingimą pranešta policijai. Įstaigos direktorius Gintaras Girštautas sakė, jog darbuotojai nedelsdami pradėjo dingusiojo paiešką, į ją kiek vėliau įsitraukė policija, kiti pagalbininkai. Žmogaus ieškota ir naktį su termovizoriais, paieškos tęsiamos ir ketvirtadienį. Deja, kol kas jos nesėkmingos. Dingęs globotinis Skemuose gyvena 14 metų. Direktoriaus teigimu, iš namų jis pasišalino pirmą kartą.

Iš Skemų socialinės globos namų  uždaro skyriaus dingo Virginijus Klybas ( gim. 1966 m.). Jam nuo vaikystės diagnozuotas sunkus protinis atsilikimas, vyras nesavarankiškas, aplinkoje nesiorientuoja, nekalba, negali bendrauti su žmonėmis.

Policijoje paskelbta dingusio neįgalaus V. Klybo paieška. Rokiškio policijos viršininkas Rimantas Čepulis sakė, jog nuo trečiadienio vakaro paieškai pasitelktos policijos, globos namų darbuotojų, medžiotojų, kinologo pajėgos, bet kol kas jos – bevaisės. Naršomos apylinkės, apleisti pastatai, apžiūrimi vandens telkiniai. Laukiama sraigtasparnio, kuris dingusiojo paiešką gali vykdyti su specialia paieškos įranga.

V. Klybas liekno kūno sudėjimo, apie 170 cm ūgio, trumpai kirptas rusvais plaukais, ant dešinės akies antakio yra didelė karpa. Vyras avėjo šlepetėmis, mūvėjo tamsios spalvos sportines kelnes, vilkėjo žalios spalvos džemperį. Ypatingas požymis – dešine ranka atlieka nevalingus judesiu, dažniausiai daužydamas sau į veidą ir žalodamas save.

Policija prašo ir gyventojų pagalbos. Jeigu pastebėsite ar turite nors kokių žinių apie aprašymą atitinkantį asmenį, nedelsiant informuokite tel. 112.

PAPILDYTA

Prieš ketvirtadienio pietus dingusio neįgaliojo paieška nutraukta. Jo kūnas be gyvybės ženklų rastas Skemų apylinkės laukuose esančiame griovyje. Mirties priežastį nustatys teismo medicinos ekspertai.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie