blank

– Turbūt jūs su filmo režisieriumi J. Krisiūnu nebeišskiriami? Koks buvo jūsų pirmasis projektas ir kiek visko jau esate nuveikę kartu?

Su Justinu esame komanda nuo Rokiškio jaunimo teatro laikų, nuo jo pirmųjų filmų ir kitų projektų. Juo 100 proc. pasitikiu tiek kaip žmogumi, tiek kaip talentingu režisieriumi. Kai renkamės filmą, kokį norėtume kurti, mūsų požiūris visiškai sutampa, daugelį dalykų matome taip pat. Žinoma, kartais būna diskusijų tam tikroje filmo stadijoje, tačiau visada randame kompromisą ir geriausius sprendimus.

– Apie ką pats filmas?

Iš pavadinimo žiūrovai supranta, kad pasakojame apie vyrų slaptas svajones, tačiau ar toms svajonėms verta įsipildyti ir ar jos nepridarys bėdų mūsų herojui, pamatysite patys. „Vyrų svajonės“ – šmaikštus, linksmas, dinamiškas filmas. Kaip ir visuose J. Krisiūno režisuojamuose filmuose, netrūks ir jautresnių vietų, bet nenorėčiau visko papasakoti.

– Ar Rokiškyje jūsų naujausią filmą taip pat bus galima išvysti?

Rokiškyje filmas bus rodomas vasario 4 d. 16 val. ir vasario 7 d. 18 val. Filmo premjera Rokiškyje numatyta tuo pat metu kaip ir didžiuosiuose kino teatruose…

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: