blank
G. Šliurpaitės nuotr.

Rugsėjo 13 d. įsigaliojo draudimas asmenims be GP lankytis parduotuvėse, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių, augalų, sėklų, trąšų pardavimas, jei parduotuvės plotas viršija 1500 kv. m.

Tokių Rokiškyje – dvi: didžioji „Maxima“ Respublikos g. 111B ir didžioji „Norfa“, Panevėžio g. 1D.

Neįleisti žmonės liejo apmaudą, esą naujų reikalavimų jie nežinoję, nors GP turi, tik paliko namuose. Kiti nerimavo, kokios eilės nusidrieks, kai ketvirtadieniais ir šeštadieniais, apsipirkę turguje, žmonės užsuks ir į parduotuves. Tam, kad būtų išvengta eilių ir pasipiktinimų, patartina GP pasirūpinti iš anksto.

Atkreiptinas dėmesys, kad tų prekybos ir paslaugų vietų, kur reikalaujama GP, klientams nereikia dėvėti kaukių. Tačiau ten, kur galima patekti be GP, kaukės ir toliau privalomos. Už ekstremaliosios situacijos reikalavimų nesilaikymą yra numatytos baudos, siekiančios 500 Eur.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
10 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Žinau kodėl neleidžia
Žinau kodėl neleidžia
2021 14 rugsėjo 21:54

To Valiai :Tai moki veži,senukai ir humana čia ne maisto prekės todėl su GP. Jau žmonėms taip susuko galvas,kad nebesusigaudo situacijoje kur galima , o kur ne.

Valia
Valia
2021 14 rugsėjo 16:38

o tai senukai, moki vezi, net ir humana, tipo apacioj 1500 kvadratura….

Magde
Magde
2021 13 rugsėjo 19:47

Nors ir turiu ta popiereli, bet niekada nebeisiu i sitas parduotuves vien del to, kad ten vakseriai be kaukiu platins virusa.

Skaitytojas
Skaitytojas
2021 14 rugsėjo 17:21
Reply to  Magde

Ir neik durnele.

Corona
Corona
2021 13 rugsėjo 15:12

Durniu laivas kitaip sakant, nes dabar mažos parduotuvės turės didelius klientų srautus ir ten daugiau plis virusas. Kaip niekas nesupranta kad skiepas neišgelbės nuo coronos o tik stiprės atmainos. Paskaitykit ir pasidomėkite kaip viskas vyksta.

Rita
Rita
2021 13 rugsėjo 16:35
Reply to  Corona

O man patiko šiandien IKI-nėje.Visi su kaukėm ,prekių pasirinkimas didelis,žmonių ne per daug. Dabar visi židiniai bus Norfoj ir Maximoj ,kuriose visi laimingi ir be kaukių.Nebus ant ko pykti,kai ten virusą pasigaus .Užteks tų parduotuvių visiems. Mažuosius kioskininkus bei vaistines išgyvendins iš Norfos ir Maximos .Matyt ,kad toks tikslas ir yra .Nieko,išgyvensim tas valdžios beprotybes .Skiepykitės 3 ir 4 ,o gal ir dar daugiau dozių,jei jums taip ramiau. Neprieštaraujame.

Skaitytojas
Skaitytojas
2021 14 rugsėjo 17:23
Reply to  Rita

Centukas jo, normali, jauki parduotuve.
Ikinė Jaunystes g. tai balaganas, bardakynas ir kaimietes nemandagios grubios pardavejos, plius antivakserės.

Justice
Justice
2021 13 rugsėjo 14:36

Ir gerai, užp… šitie antivaxeriai.

nevs
nevs
2021 13 rugsėjo 18:33
Reply to  Justice

Pasidomėkite ką antivaxeriai skaito,kokių mokslininkų išvadomis remiasi ir galimai nebejausite jiems neapykantos. Šveicarų apklausos rezultatai rodo, kad dauguma jų turi itin daug informacijos apie skiepus , pandemiją ir t.t. O gal tokių yra ir pas mus.

Marius
Marius
2021 13 rugsėjo 14:08

Gerai, ramiai galesiu nuveiti apsipirkti tiek žmonių nebebus