Kunigas Laimonas Nedveckas palaimino mažuosius Žolinių atlaidų dalyvius. A.Minkevičienės nuotr.
Kunigas Laimonas Nedveckas palaimino mažuosius Žolinės atlaidų dalyvius. A.Minkevičienės nuotr.

Šv. mišias aukojęs Obelių parapijos klebonas Laimonas Nedveckas išskirtinai palaimino Žolinės atlaiduose dalyvavusius mažuosius tikinčiuosius. Gėlių puokštėmis gausiai išpuošta bažnyčia, baltais kardeliais ir lelijomis išgražintas Švč.Marijos altorius, tikinčiųjų rankose – žolynai.

Metų tarnystės Onuškio parapijoje proga pasveikintas klebonas Aivaras Kecorius. Jam „ilgiausių metų“ pirmasis užtraukė kunigas Laimonas, emocingai pakvietęs visus  palinkėti kolegai sėkmės. Beje, Obelių klebonas Žolinės dalyvius nustebino – jis pamokslą sakė ne nuo Dievo stalo, kaip įprasta, o iš įspūdingos architektūros ir puošybos  sakyklos, kuri daug metų buvo nenaudojama, nes į ją vedantys laiptai buvo nesaugūs.

Po pamaldų visi pakviesti pasibūti šventoriuje, kur garavo košė, grojo Juodupės kultūros centro kapelija ir buvo labai daug seniai besimačiusių žmonių malonių susitikimų bei pašnekesių. Anksčiau po atlaidų visi rinkdavosi miestelio kultūros namuose, o šiemet nutarta bendrystę sustiprinti čia pat, šventoriuje.

Žolinės atlaidai Onuškio bažnyčioje nuo seno yra traukos objektas, sutraukiantis  pilnutėlius maldos namus.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie