Didelis noras dainuoti daro stebuklus

Rokiškio kultūros centre vyko devynioliktoji Socialinės globos įstaigų menų diena „Stiprus, kai Tu šalia“. Rokiškyje ji organizuota aštuntą kartą.

2104
1

Penktadienį Kultūros centro fojė dalyvius ir svečius pasitiko kapelos „Skemena“ atliekama smagi muzika. Renginio pradžioje į sausakimšą salę susirinkusius dalyvius ir svečius sveikino šventės rengėjai – Skemų socialinės globos namų atlikėjai bei direktorius Gintaras Girštautas. Vesti renginį patikėta renginio įkūrėjai, kuratorei Gemai Jurgelevičienei ir  kraštiečiui dailininkui Arvydui Bagdonui.

Beveik keturias valandas besitęsusiame koncerte skambėjo romantiški ir trankūs  hitai, rokenrolai, liaudies dainos. Nuoširdumu ir balsais džiugino svečiai iš visos Lietuvos: Kupiškio, Strėvininkų, Prūdiškių, Jotainių, Aukštelkės, Lavėnų, Jurdaičių, Linkuvos, Strūnos, Zarasų ir Skemų socialinės globos namų gyventojai, taip pat gausus būrys jaunimo iš Obelių vaikų ir Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų namų. Scenoje jie dainavo ir šoko kartu su žinomais Lietuvos atlikėjais. Tarp jų buvo tokių, kurie talkino jau ne pirmus metus: dainininkė Irena Ulvydaitė – aštuntą kartą, Inga Valinskienė – šeštą. Pastaroji pasikvietė saksofonininką Audrį Jonaitį, tad jos ir Skemų globotinių atliekamos dainos skambėjo sodriai. Kai kuriems globotiniams talkino ir neprofesionalūs atlikėjai, pavyzdžiui, panevėžiškiai vaikai dainavo kartu su žinomu triatlonininku, geležiniu žmogumi tituluojamu muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviu Vidmantu Urbonu.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Justė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Justė
Justė

Dėkojame Skemų pensionatui, už palaikymą už šventę ir už tai kad esate.Padėka visiems dirbantiems ir prisidėjusiems.