blank

D. Nausėdienė, jau trečius metus iš eilės kviesdama Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius tautiečius kartu kurti kalėdines puošmenas, linkėjo, kad iš visų Lietuvos kampelių, iš pasaulio lietuvių bendruomenių įvairiuose žemynuose atkeliavę angelo sparnai įkvėptų ryžto bendram, kūrybingam ir stebuklingam, gyvenimo skrydžiui.

„Šiemet, kai laukdami šv. Kalėdų visi įgauname ypatingų galių stiprinti žmogiškuosius ryšius, kviečiame susitelkti ir dar kartą pajusti mūsų visų bendruomeninę dvasią, kurti bendrus gėrio, grožio ir gerumo sparnus taikos vilčiai ir šviesiai mūsų Tėvynės ateičiai neramiame, destrukcijos ir dehumanizacijos laužomame šių dienų pasaulyje“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia dėkojo ankstesniųjų 2021 ir 2022 m. kalėdinių akcijų dalyviams, kurie, pagauti kūrybinio polėkio, prieš dvejus metus vėlė iš vilnos  paukštelius, o pernai gamino jaukius namelius, taip stiprindami tarpusavio šeimyninį ir bendruomeninį ryšį.

Susipažinti su akcija ir su Kalėdų eglės papuošimų kūrimo procesu galite vaizdo įraše, kuriame pirmoji ponia, edukatorės seserys Daiva ir Rasa kartu su daugiavaikėmis šeimomis Alytaus kraštotyros muziejuje kuria angelo sparnus.

Angelo sparnų kūrimo instrukcijas rasite čia.

Prezidento komunikacijos grupės inform. 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: