Ligoninės nuotr.

Naujas koronaviruso atvejis nustatytas Panevėžyje. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje gydomas COVID-19 infekuotas 31 metų panevėžietis neseniai yra grįžęs iš Olandijos.

Kovo 12 d. jis grįžo iš Olandijos darbo reikalais. Kovo 13 d. pradėjo karščiuoti, kreipėsi pagalbos į GMP, šiuo metu jis yra izoliuotas ligoninėje. Paciento būklė gera. Kontaktiniai asmenys žinomi,- jie yra šeimos nariai, esantys saviizoliacijoje. Kitų kontaktų nėra.

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
NoraVidaligonė iš slaugoAntanas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nora
Nora

Kaip elgiasi moksleiviai sugrize is Italijos ar sedi namuose. Kas atsakingas uz ju isvyka.

Vida
Vida

Polklinikoje nėra reikalingų apsaugos priemonių, koks vadovas , tokia ir tvarka. O Gaigalas neapmokė.

ligonė iš slaugo
ligonė iš slaugo

Poliklinika aplamai nedirba ir kelia grėsmę visam rajonui. Vadovas nieko nesugeba, nevaldo ligonių srautų. Pagal reikalavimus polklinika turi dirbti visą parą. Ji privalo pandemijos metu užtikrinti darbą visos paros bėgyje ( ir sekmadienį), ir nesudarynėti galimybės sergantiems patekti į ligoninę. Jeigu nesugeba dirbti, turėtų pati išeiti, o nelaukti kol pradės mirti rokiškėnai…

Antanas
Antanas

Kiek korono viruso yra Rokiškyje nieks nežino, kai pradės mirti paaiškės. Esant pandemijai turi dirbti Burnickas ( bet jis neorentuotas, dirbo pas tėvą ūkvedžiu), o jis su jį pastačiusiu Gaigalu miega. Testų nepakanka, apsaugos priemonių ligoninėje tik 2 parom.