J. Kačerausko nuotr.

Nesusitarė

Pleištas tarp rajono vadovo Antano Vagonio ir naujosios tarybos daugumos sminga vis gilyn. Iš pareigų sausio 23 d. posėdžiavusi taryba atleido vicemerą Egidijų Vilimą ir savivaldybės administracijos direktorių Valerijų Rancevą. Tikėtasi, kad į šias politinio pasitikėjimo pareigas vėliausiai vasario posėdyje bus paskirti nauji pareigūnai. Naujoji dauguma, turinti taryboje 15 mandatų, kaip ir tartasi, merui pateikė kandidatus į šiuos postus: nepartinę N. Aleksiejeva – į direktorius, rajono socialdemokratų lyderį, tarybos narį Tadą Barauską – į vicemerus. Dėl T. Barausko, vasarą mero atleisto iš mero patarėjų (mero asmeninio politinio pasitikėjimo pareigų),  rajono galva paprašė laiko pagalvoti. Praėjusią savaitę A. Vagonis išplatino viešą pareiškimą, kad T. Barausko į vicemerus jis neteiks. Pareiškime jis buvusį patarėją apkaltino  nedoru ir nesąžiningu elgesiu, bet tokių vertinimų faktais nepagrindė.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

bangenis

8
Rašyti komentarą

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AKMUO to smalsučiuiVaidasgrūdasSelisOblius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
AKMUO to smalsučiui
AKMUO to smalsučiui

Na nespauskit tos patarėjos už tai, kur ne jos kompetencija. Reikia čia patarėjų tai tarybos daugumai- jie užsispyrė boikotuoti tarybos darbą . Kitaip tariant taryba streikuoja , o tai teisės aktų tvarka nenumatyta. Vadinasi siekia tiesioginio valdymo.Tiesioginis valdymas yra labai geras dalykas – jei tarybos nariams galvose košė verdasi, tai Vyriausybėje yra tikrai protingų žmonių ir rajonui suvadovaus tik į gera.

Smalsutis

2018-02-23 posėdis vyko pusę valandos, darbotvarkė nepatvirtinta. Ką veikia etatinė patarėja, 5 visuomeniniai patarėjai, vyriausybės atstovė Panevėžyje su palyda, kad Rokiškyje vyksta toks cirkas?

Vaidas
Vaidas

Ir vėl lovio dalybos. A. Vagonis per torkį trumpą laiką, kol kas padarė daugiausiai negu kiti merai. Sujudino „užsisovėjusį vandenį“.

grūdas
grūdas

Košės sudėtis ( 15 įngridientų) blogos kokybės. Gera košė neturi bėgti per kraštus,nes tuoj prisvils. Aš , kaip rajono pilietis, noriu tiesioginio valdymo, nes tos 15 grūdų kruopos neverda pagal paskirtį: kam reikia neveiksnaus savivaldos valdymo aparato?. Rinkėjams?- Ne. Merui? – Ne. Rajono klestėjimui?- Ne. Rajono išgarsinimui? – ????. Geriau išgarsėti su tiesioginio valdymo eksperimentu , nei tarybos narių nesuprantamo užsispyrimo tenkinimui. Lai atverčia kortas tiesiai ant stalo. Juk tai , kuo jie remia merą prie sienos ( o tai jau moralinis smurtasa ), niekuo nepaaiškinama. Toji dauguma privalo rinkėjams atskleisti savo tikslus, kuriais siekiama spiriant merą administraciją patikėti į… Skaityti daugiau »

Selis
Selis

Laikykis mere, taryba negali priversti zmoniu rinkta mera, pasiskirti sau netinkama pavaduotoja.

Oblius
Oblius

į šiuos postus: nepartinę N. Aleksiejeva – į direktorius, rajono socialdemokratų lyderį, tarybos narį Tadą Barauską

Kodėl Natašos vardo tik raidė, o Barausko pilnas vardas? Diskriminacija?

Petras
Petras

Kontrabandistas skaito suvestine is pasienio, kiek sulaikyta cigareciu kontrabandos…

Smalsutis

Ką veikia etatinė mero patarėja ir 5 visuomeniniai mero patarėjai, kad neparūpino didesnio puodo košei virti? Tada košė nevirstų per kraštus.