J. Kačerausko nuotr.

Primename, jog į „Gimtojo…“ redakciją paskambinusi rajono gyventoja teiravosi, ar miško keliuką subjaurojęs asmuo gali gauti savivaldybės leidimą kirsti mišką ir toliau gadinti kelią?

Tąkart seniūnė D. Janulienė „Gimtajam…“ teigė, kad tokius leidimus išduoda su sąlyga, jog baigus kirtimo darbus kelias bus sutvarkytas. Leidimą pasirašo asmuo, kuris tvarkys kelią. Seniūnė patikslino, kad važiuoti sunkiasvore technika leidžiama seniūnijos teritorijose esančiais vietinės reikšmės keliais, padengtais žvyro ir grunto danga, o ne miško keliukais. „Leidimus išduodame važiuoti tik savo savivaldybės keliais. Tokius leidimus išduoda ne tik kaimiškoji seniūnija, o visi seniūnai savo seniūnijose. Apie miško kelius čia nekalbame, nes jie gali būti valstybiniai, privačių miškų ir pan. Reikia žiūrėti konkrečią situaciją“, – dėstė seniūnė.

D. Janulienė, patikslindama informaciją, atkreipė dėmesį ir į rajono savivaldybės administracijos direktorės Natašos Aleksiejevos pernai spalio 30 d. išleistą įsakymą dėl eismo apribojimo Rokiškio rajono keliuose. Jame nurodyta, jog nuo 2018 m. spalio 31 d. yra ypač didelė kelių sugadinimo tikimybė. Tad N. Aleksiejeva savo įsakymu apribojo krovininio transporto (per 8 t bendros masės) eismą Rokiškio rajono vietinės reikšmės keliuose su žvyro ir grunto danga. Kontrolė patikėta seniūnams, darbą koordinuojant su girininkais ir policija.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie