blank
K. Pabijuto pieš.

Iš kur tokios kainos?

Keturi rajono tarybos nariai raštu kreipėsi į savivaldybės administracijos direktorę Natašą Aleksiejevą, kad būtų išsiaiškinta, ar trijų „Dacia Duster“ automobilių pirkimą vykdžiusi savivaldybės Viešųjų pirkimų komisija ir už savivaldybės transportą atsakingi specialistai, švelniai tariant, neapsižioplino.

Įtarimų sukėlė faktas, kad spalio 18 d. sutartimi iš Šiauliuose registruotos bendrovės nupirkti du šio modelio naudoti automobiliai, už kuriuos sumokėta 19 965 Eur (su PVM). Vienas jų pirmą kartą registruotas 2012 m. balandyje, taigi eksploatuotas septynerius metus. Kilus abejonių dėl tokių aukštų kainų, imtasi paieškų automobilių pardavimo portaluose. Ten rasta, jog tokios markės automobiliai rinkoje kainuoja gerokai mažiau: 2012 m. gamybos – nuo 5400 iki 5700 Eur, gerokai jaunesni, 2015 m., – 7800–8000 Eur.

Pardavė tvarkingus

Tris „Dacia Duster“ savivaldybei pardavusios UAB „Auto Moto Ng“, registruotos Šiauliuose,  direktorius Nerijus Gasickas, paprašytas pakomentuoti situaciją dėl minėtų mašinų techninės būklės ir kainų, sakė, jog bendrovė elgėsi sąžiningai. Jis atmeta bet kokias interpretacijas. „Rokiškio savivaldybės pirkimo sąlygos reikalavo keturių varomųjų ratų ekonominės klasės automobilių už mažą kainą. Šios „Dacia Duster“ – tik pavadinimas, o pagrindinė jų bazė – „Renault“ markės. Keturių varomųjų ratų „Dacia Duster“ pasiūlos Lietuvoje nėra, jų ieškojome Vokietijoje. „Dacia Duster“ keturių varomųjų ratų automobiliai, pagaminti nuo 2012 m., kainuoja nuo 7 tūkst. Eur,  pridėjus PVM, susidaro suma, už kokią ir buvo parduoti. Suprantu, kažkas internete rado „Dacia Duster“ už 5 tūkst., bet tokios juk tik priekiniais varomaisias ratais. Taigi ir pigesnės apie 2 tūkst. Eur. Be to, turgaus prekeivis, populiariai vadinamas „perekupu“, nemoka PVM“, – dėstė įmonės vadovas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
16 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Donis
Donis
2019 14 vasario 18:58

O už kiek Insignia?

Dusteris
Dusteris
2019 14 vasario 9:39

Kas organizavo konkursą turėtų skaitytojams ataskyti į klausimus: Kodėl Dacia, kuri yra nepaklausi. Kodėl mašinos pirktos iš Vokietijos. Ar Lietuvoje per mažas pasirinkimas? Kokie buvo kiti pasiūlymai? Kas sugalvojo,jog yra reikalingi keturi varomi? Kodėl dyzelis kai valstybės skatina rinktis kitas kuro formas. Kodėl “tvarkingoms” mašinoms iškart prireikė remonto?

Kam pirkt normalią, jei galima nupirkt Dacia
Kam pirkt normalią, jei galima nupirkt Dacia
2019 13 vasario 22:24

Kodėl perka dacia ir dar iš vokiečių. Patys tokiom nevažinėja, bet kiša soc. darbuotojoms.

Kolicija
Kolicija
2019 13 vasario 20:17

Mes iš tos pačios Kolicijos-policijos, už teisę. Balsuokit, mūsų daugiau nei 4.

Renata
Renata
2019 13 vasario 18:27

O šiems kandidatams viskas leidžiama??? juodinti visus, rašinėti melą, pilti purvą ant visų??? ir dar savo programoje įsirašę “gyventojai turi būti įtraukti į sprendimų priėmimą”..na net juokas neima, jie ne tik kad gyvenime niekur neįtrauks gyventojų į jokių sprendimų priėmimą, jie netgi neklauso paprastų gyventojų, ką bandoma pasakyti. Nusileiskite ant žemės , ponuliai…labai tikiuosi, kad rinkėjai jus nuleis labai žemai, nereikia ir pavardžių, čia ir taip aišku .

4 Juokdariai
4 Juokdariai
2019 13 vasario 18:17

Keturi rajono tarybos nariai raštu kreipėsi į savivaldybės administracijos direktorę Natašą Aleksiejevą, kad būtų išsiaiškinta trijų „Dacia Duster“ automobilių pirkimo istorija. Tai tas pats , kaip kreiptis į vilką, pasislėpusį avelių bandoje ir prašyti, kad ji nesuėstų avelių.

Aldona
Aldona
2019 13 vasario 14:30

Gerb. internautai, prašom nesipyktinti dėl prie straipsnio neviešinamų rajono tarybos narių pavardžių, nes jie – kandidatai į būsimą rajono tarybą ir jų pavardžių viešinimas rinkimų agitacijos laikotarpiu gali būti pripažintas kaip paslėpta politinė reklama.

Jovaras
Jovaras
2019 13 vasario 13:45

Kainos? Jas lengva sužinoti pasiteiravus Dacia Duster prekybos salone Vilniuje. Ten šiuo metu tik vienu tiltu varoma, be jokiu pribambasų 1,6 AJ dizeliniu varikliu, 2 metų senumo mašina kainuoja 9600 eurų. Ką tik iš ten nupirko vienas rokiškietis.

Linuks
Linuks
2019 13 vasario 12:45

Na kodėl meluojate, ponuliai…tokios kainos, kaip jūs čia dėstote, tai ne keturių varomų ratų automobiliai, kiek jūs dar laikysite visus žmones kvailiais??

Romas
Romas
2019 13 vasario 12:35

O pavardės aiškios- Tarvydis, Lukošiūnas, Meliūnas, Girštautas, Masiulis…argi ne taip, ponia Minkevičiene?

Algis, taip pat tarybos narys
Algis, taip pat tarybos narys
2019 13 vasario 12:29

Spėju, kad tie 4 tarybos yra S.Meliūnas, G. Gištautas, I. Tarvydis, V.Masiulis

Petras iš Juodupės
Petras iš Juodupės
2019 13 vasario 12:25

Ir dar tokie tarybos nariai eilinį kartą durniną žmones, įrodinėja, kad jie geriausi ir prašite prašosi išrinkti antrai kadencijai. Pagalvokime, broliai ir seserys, už ką balsuosime. Aš tik ne už tokius 4.

varnas
varnas
2019 18 vasario 0:17

Kiekvieno tarybos nario pareiga nesitaikstyti su negerovėmis.Su jomis kovoti,atstovauti rajono žmones.Kaikas matomai iš makliavotojų piktinasi,atskleidžiamais jų darbeliais.
Taip pat kiekvienos nenupirktos ,laisvos žiniasklaidos pareiga viešinti įtartinus sandorious,kelti negeroves kurias daro ,mūsų visų pasamdyta ir gerai apmokama valdžia.Kol tamsioji interrnautų gvardija dominuos,tol turėsime korupciją,cinizmu aptekusią valdžią.Ar nelaikas petram iš juodupės į savartyną.Atsipeikėkit žmonės,atskirkit kada petrai jums smegenis plauna ,o tai neišbrisim iš šito liūno.

vėl korupcija kvepia
vėl korupcija kvepia
2019 13 vasario 12:19

Įdomiai čia pirkimas vyko, kodėl būtent tokia markė ir t.t. nėra jos tokios populiarios, o šiaip Lietuvoje pasirinkimas didelis mašinų, kam užsakinėt iš Vokietijos. Čia jau kvepia negerai.Bet jokio naujiena.

dedzius
dedzius
2019 13 vasario 12:01

Ir vėl straipsnis apie nieką.,,Keturi tarybos nariai kreipėsi “,kas jie tokie , kokios pavardės ,kodėl jos slepiamos ? Kodėl tokia paslaptis,ponia Minkevičiene ?

varnas
varnas
2019 18 vasario 0:44
Reply to  dedzius

Tai ne apie nieką ,tai labai rimti įtarimai,kurie nuodugniai privalo būti ištirti ir visi “pirkime” dalyvavę asmenys ne tik paviešinti bet ir išpirdo..ti .