blank
G. Stočkienės nuotr.

Visos paslaugos išlieka

Dar prieš gyventojams užduodant klausimus J. Strelkovė ramino, kad pasikeitus tvarkai visos lig šiol teiktos paslaugos išlieka. „Turime nemažai pavyzdžių, tuo pačiu ir jūsų rajone, kai paštą, kuriame teikiamos paslaugos, pakeičia mobilusis laiškininkas, kuris – tarsi kaip paštas ant ratų, kurio tikslas yra teikti kuo daugiau paslaugų gyventojų namuose. Tai reiškia, kad, paskambinus numeriu 1842, galima išsikviesti mobilųjį laiškininką į savo namus ir gauti visas su paštu susijusias paslaugas – išsiųsti siuntą, nusipirkti pašto ženklą, užsiprenumeruoti spaudą ir pan. Taigi, kaip anksčiau laiškininkas nešiojo pensijas, tą ir dabar darys, o tie, kurie pensijas atsiimdavo pašte, dabar jas gaus tiesiai į namus, kaip ir anksčiau į namus bus pristatoma spauda, priimamos prenumeratos. Mobiliojo laiškininko paslauga nemokama“, – pasakojo AB „Lietuvos paštas“ Rytų regiono vadovė.

Ne dėl visų paslaugų atvyks

Mobilusis laiškininkas, gavęs iškvietimą, atvyks į namus jau kitą darbo dieną, tačiau ne dėl visų paslaugų. „Vienas svarbus dalykas – įmokos už komunalinius mokesčius. Mokesčius ir įmokas bus galima susimokėti tik mobiliojo paštininko pastovėjimo vietoje arba kai laiškininkas į namus atvyks dėl kitos paslaugos, pavyzdžiui, pristatant pensiją ar siuntą, tačiau jo išsikviesti telefonu būtent norint susimokėti mokesčius nebus galima“, – toliau aiškino J. Strelkovė.

Vietoje pašto skyrių, šiuo metu veikiančių Juodupėje, Taikos g. 3A. ir Kamajuose, Vilniaus g. 4, tais pačiais adresais bus įsteigtos Juodupės ir Kamajų seniūnijos pašto paslaugų teikimo vietos. Jose mobilusis laiškininkas visas paslaugas teiks antradieniais–šeštadieniais, bet tik po 15 minučių: Juodupėje 11.00-11.15 val. ir Kamajuose 10.30-10.45 val.

„Galbūt gąsdina, kad mobilusis laiškininkas pastovėjimo vietoje tebus 15 minučių, tačiau suprantama, kad pirmosiomis dienomis šis laikas gali išsitęsti, nes tiesiog interesantai užeis pasiteirauti kitais klausimais“, – pridūrė Rytų regiono vadovė.

Išsamiau skaitykite šiandienos „Gimtajame…“

 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: