Redakcijos ir asmeninio archyvo nuotr.

Lapkričio 20 d. nuspręsta, kad Obelių seniūnijai vadovaus Jūratė Šinkūnienė. Darbą ji pradės, kai savivaldybė sulauks specialiųjų tarnybų pažymos dėl kandidatės tinkamumo eiti seniūno pareigas.  Obelių seniūno rinkimai sukėlė didžiulių bangų.

Komentatoriai nuteisė abu kandidatus

Konkurse į Obelių seniūnus varžėsi keturi kandidatai, komisijos neišbrokuoti liko du: Rokiškio baseino ūkio dalies administratorius Eimutis Mališauskas ir motinystės atostogas baigianti, prieš trejus metus iš sostinės į Rokiškį sugrįžusi Jūratė Šinkūnienė. Po konkurso internautai tiesiog pašėlo. Apie E. Mališauską pasipylė komentarų, jį kaltinančių žema morale ir prasta reputacija, J. Šinkūnienei klijuota dailios naivuolės etiketė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

14
Rašyti komentarą

avatar
10 Comment threads
4 Thread replies
13 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
aloizasAnonimsAlgisto mxne iš Obelių Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
aloizas
aloizas

Tenka skaitant ėsitikinti, kad seniūnė yra A>B bendrapartietė.Tai malonu.Sąjūdis paskelbė Nepriklausomybę tai jo žmonės turi ir dirbti bei vadovauti. Užtenka ,atsibodo komunistinis raugas.

Algis
Algis

Malisauskas – Malyš Jūžintuos klyčka buvo – stumikas ziaurus :DDDD

ne iš Obelių
ne iš Obelių

džiaukitės, kad jauni žmonės ateina dirbti! palaikau 100 procentų, sėkmės darbuose!

Daktaras
Daktaras

Obeliuose padides sergamumas pschinemis ligomis ,opomis ir hemorojumi.

Obeliete
Obeliete

Tris kart valio!
Sekmes darbuose

Pagarba
Pagarba

Mieli Obeliečiai,atsisakykime nuo neigiamų komentarų,Jūratė Šinkūnienė yra mūsų seniūnė.

reziume
reziume

O kas beliko daryti administracijos direktoriui po tokio seniūnaičių akibrokšto

Valio
Valio

valio skaidriems konkursams

viola
viola

o siaube,jau ir taip 20 metu vadovauja Obeliams bobu turgus..nieko gero

Obeliai
Obeliai

Si jauna moteris bobų turgų išvaikis.

mx1
mx1

Manau, kad kitaip ir negalėjo būti. Juk J.Š. yra Andriaus Burnicko bendrapartietė.

to mx
to mx

Pagal tamstą taip išeina, kad jei esi kažin kieno partietis, kaimynas, buvęs klasiokas ar bendradarbis, tai automatiškai esi niekam tikęs ir į bet kokias pareigas pakliūni tik per pažintis ir blatą? Tai tokiam mažam rajone kaip mūsų tada panašu išvis negalima niekur darbintis, negalima konkursuose dalyvauti ir turi sėdėt užimtumo tarnyboj, nes kitaip apšauks vat va tokie niekam tikeliu ir apkaltins korupcija. Jeigu be galvos ir tik per partiškumą galima būtų gaut pareigas, tai tokie tamstos kaip mx1 jau seniai į partijas sustoję būtų. O gal jau partijoj? Tik kažko vat trūksta prasimušt? Gal proto? 🙂 su visa pagarba (kad… Skaityti daugiau »

mx1
mx1

Atsakau tamstai – nepriklausau jokiai partijai. Dirbu ne biudžetinėje įmonėje, o versle. Kiekvieną dieną tenka įrodinėti, kad esi šio to vertas. Turiu patirties ir pakankamai kompetencijų. Kiekvieną mėnesį įvairių mokesčių pavidalu sumoku valstybei apie 1000EUR mokesčių. Manau, jau vien dėl to esu vertas šiokios tokios pagarbos (nors iš Jūsų tikrai nereikia). O dabar apie partijų įtaką. Gal tamsta aklas? Rokiškio rajonas: Rokiškio vandenys, Rokiškio komunalininkas, paštas, Panevėžio regiono keliai? Ką, ne partiniu principu parinkti vadovai? O kokią karjerą būtų padaręs T. Barauskas, jeigu ne partinė priklausomybė? Kokia jo ankstesnė darbinė patirtis? Kiek užsienio kalbų moka? Kiek mokesčių valstybei sumokėjo? Apie… Skaityti daugiau »

Anonims
Anonims

Jei Burnickui seniūnaičiai būtų palikę kitus kandidatus, būtų kitas vaizdas. Dabar gi jie patys sudarė tokią situaciją, bandydami prastumti Mališauską, pramesdami tuos, kurie artimesni Obeliams. O kadangi nei Obeliams, nei Burnickui tokio seniūno nesinori, teko rinktis kitą variantą.