Ant žemės atgulė daugiau kaip 20 eglaičių. J. Kačerausko nuotr.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas „Gimtajam…“ teigė, jog bendrovė už nukirstus medžius sumokėjo atstatomąją vertę, tad leidimas kirsti buvo duotas. „Savivaldybės darbuotojai įvertino želdinių būklę ir pagal tai buvo apskaičiuotą jų vertė. Nukirstųjų vietoje bus suformuotas išvažiavimas iš degalinės“, – sakė seniūnas ir pridūrė, jog buvo nupjauta daugiau kaip 20 medžių, už kuriuos sumokėta beveik 6 tūkst. eurų.

„Gimtasis…“ rašė, jog birželio 1 d. Panevėžio gatvėje pradės veikti nauja moderni UAB „Viada“ degalinė. Ji turės tris saleles ir dirbs visą parą, prekiaus dyzelinu, benzinu, automobilių dujomis. Degalinėje bus galima įsigyti ir maisto produktų, pasinaudoti automatine plovykla, dulkių siurbliu. Planuojama įkurti 16–17 naujų darbo vietų. Investicijų vertė sieks iki 1,2 mln. eurų.

Prie Dirdų

15
Rašyti komentarą

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
mx1to GyventojasGyventojasVytasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Gyventojas
Gyventojas

Eikit į mišką ir grožėkitės tais medžiais jei taip gaila kelių eglių.

to Gyventojas
to Gyventojas

čia Jūs tikriaisiai vienas iš tų, kur leidimus išdavinėja kirtimui?

Vytas
Vytas

Rokiškyje jau yra dvi viados,kam reikalinga jei kainos didžiausios,plėšikai viada.Kodėl negalėjo statyti už miesto,kodėl centre prie gyvenamųjų namų.Gal kam teko atkatas,jei tokią brangią vietą užleido.

mx1
mx1

ši vieta visada priklausė Lukoilui (už 1 litą privatizavo iš Lietuvos kuro) ar su juo susijusioms įmonėms, kad ir kokie jų pavadinimai būtų – Viada, Baltic Petrolium, Luktarna ir t.t.

Smalsutis

Arūnas Krasauskas yra įmonės Deimantas, visuomeninė organizacija vadovas. Adresas M. Riomerio g. 1, Rokiškis. Įmonės kodas 173746849. Veiklos sritis: sąjungos, fondai, asociacijos. Skolos Sodrai nėra. Susisiekti su šiuo vadovaujančiu asmeniu galite telefono numeriu +370 458 51593.
Informacijos šaltinis: Valstybės įmonė Registrų centras ir įmonės pateikti duomenys.

vaikų balsas
vaikų balsas

Neringa Čereškevičienė Rokiškyje filmuojant laidą „Laikykitės ten“ pasakojo, kad jos mokyklėje mažieji, matydami kertamus medžius, jautėsi labai blogai ir tai pavadino „čia kaip Sausio 13-oji“. Ar dar neaišku valdininkams ko nori jaunoji karta? Ji nori gyventi žalioje aplinkoje, o ne uostyti išmetamuosius degalus. O jūs išduodate leidimus kirsti Rokiškio medžius degalinėms, ir patys pagal ES projektus pasiėmę lėšas viską kertat plynai. Kaip nužmogėjusius, kitaip net negalėčiau įvardinti.

Pakriauniai
Pakriauniai

Už 6 tūkst. jau ir žiedas realiom kainom beveik padaromas Vilties-Panevėžio g. sankryžoje

taigi vat
taigi vat

aplinkelius daro keliai. o dabar šdomu, kiek bus dar grūsties Panevėžio gatvėje, nes ant kiekvieno kampo po įsukimą. Dabar iš Viados barbarų kirtėjų išvažiavimas, tada Norfa, ikiukas su poliklinika, dar įsukimas į gatvę…. O beje, ką naftos bazėj nebuvo įvažiavimo, ką? kodėl nebuvo suprojektuota taip, kad nereikėtų medžių kirsti? manęs tai nieks neklausė, ar noriu, kad iškirstų. o pentagonas grait pasirašė ant leidimų

NA, MIESTO MERE,
NA, MIESTO MERE,

Tai dabar atstatyk tuos 6000 Eurų. Ar panašu į dailias sveikas egles? Atstatyk tokio pat augumo egles už tuos eurus. Juk ant leidimo pasirašei? O galėjai to nedaryti. Ir ta degalinė niekur nebūtų prapuolusi. Ir tie nauji darbuotojai tikrai tarp eglių pasiklydė nebūtų.Degalai ir augalai yra nesuderimami dalykai. Kuo jie užkliuvo. Manai kad miestiečiams prieš langus naktimis šviečiantys degalinės žibintai ir transporto priemonių šviesos bus mielesnis vaizdas. Dabar tamsta mums tikrai 6000 kartų tapote nemielesniu.

Anonimas
Anonimas

Kirskim viską ir asfaltuokim. Mirkim anksčiau laiko

įdomu
įdomu

kas nustatę „vertę“,gal „visažinis „seniūnas? Ar buvo įvertinta gamtosauginė vertė ir visuomenės nuomonė dėl degalinės „poreikio“?Kam tai buvo „aktualu“?

GĖDA
GĖDA

sumokėjo atstatomąją vertę? Kas gali atstatyti mums skriaudą už dešimtmečius augusius, puošusius miestą ir orą valiusius medžius? Iškirsta 30 brandžių eglių ir kitų medžių. Vien tik tam, kad degalinė geriau matytųsi nuo kelio!!!!! Kad labiau matytumėt, nes rokiškėnai gi nepastebėtų, kad Viada mat stovi. Nėra priemonių reklaminių, kad degalinė būtų pastebėta? Tuo tarpu Viada logotipe puikuojasi elnias, o įmonė deklaruoja šiaurietiškas vertybes ir darną su gamta. Kokia čia darna? GĖDA, VIADA. O šitiek metų mūsų visa šeima būtent jūsų degalinėje pylėsi degalus. Koktu. Kokie žalieji Rokiškio savivaldybėje ir seniūnijoje sėdi? GĖDA, MERE, SAVIVALDYBĖS DIREKTORIAU, ATSAKINGI SAVIVALDYBĖS SKYRIAI IR ROKIŠKIO MIESTO… Skaityti daugiau »

rrrrrrrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrrrr

man tai kraupus požiūris seniūno,tikri barbarai,svarbu komercija ir pinigai,na dėl jų tai ir mus išpiautu,komentarų nerasta.

rokiškietė
rokiškietė

kam dar viena degalinė jai nėra konkurencijos ,kelia kainas sentas centan ,žmonėms jokios naudos iš to statinio,o tokios gražios eglaitės buvo

Jonas
Jonas

Reikia kirsti ir miesto teritorijoje ir seniūnijų miesteliuose krūmus. Gražinti aplinką.