Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė po pirmadienį įvykusio Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio pranešė, kad Vyriausybei siūloma prevencijos sumetimais dėl koronaviruso skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją. Valstybės ekstremalių situacijų komisija buvo sušaukta dėl Šiaurės Italijoje sparčiai plintančio koronaviruso.

Kiek anksčiau Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė teigė, kad Lietuvoje imamasi papildomų veiksmų koronaviruso rizikos suvaldymui – stebimi ne tik keliautojai, grįžtantys iš Kinijos, tačiau ir iš kitų Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) patvirtintų regionų Europoje.

R. Lingienės teigimu, oro uoste dirba apie 20 specialistų, teikiančių informaciją keleiviams. Kartu NVSC Vilniaus departamento vadovė informavo, kad jau nuo sekmadienio vakaro keleiviams, grįžtantiesiems iš Milano, oro uoste yra suteikiama informacija apie sveikatos priežiūrą, jie apklausiami, taip pat užpildo keleivio korteles su duomenimis, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų palaikyti su jais kontaktus.

Kaip anksčiau skelbė ELTA, Italijoje mažiausiai penki žmogus mirė nuo koronaviruso.

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VickaniuRokiškietė Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vicka
Vicka

Antano laikraštis sirena blokuoja žodžio laisvę. Korono virusas plinta, o ligoninės vadovas keliauja po pasaulį. O apie PASPC nėra prasmės net kalbėti… Deputatai tyli…

niu
niu

Reikia surasti ir į kaliūzę patupdyti tuos kas sukūrė šitą virusą. Kodėl apie tai nieks nerašo.

Rokiškietė
Rokiškietė

O kas gali paaiškinti ar bus toliau AB Rokiškio sūrio darbuotojai siunciami i Italiją ,vežti produkciją ,kas pasirūpins jų sveikata