Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Vasario 26 d. vyko Rokiškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis.  Jo metu nuspręsta imtis papildomų priemonių asmenų saugumui užtikrinti. „Prašau visų mokyklų direktorių rimtai įvertinti susidariusią situaciją, pasirūpinti, kad į mokyklos patalpas nepatektų pašaliniai asmenys, kad mokyklos darbuotojai ir vaikai laikytųsi sanitarinių higienos reikalavimų ir netrūktų higienos priemonių. Neorganizuokite masinių renginių ir neinicijuokite mokyklos atstovų juose dalyvavimo“, – informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Lopšelių-darželių, mokyklų-darželių ar kitų įstaigų ikimokyklines ar priešmokyklines grupes turinčių mokyklų vadovams užtikrinti, kad tėvai prieš patekdami į grupės patalpas dezinfekuotų rankas (tiek atvesdami vaikus į darželį, tiek pasiimdami, priemonių įsigijimui ekstremalios situacijos atveju viešųjų pirkimų procedūra netaikoma), kiekvieną dieną iki 10.00 val. informuoti (el. adresas: j.geidaniene@post.rokiskis.lt ) kiek vaikų yra neatvykę į ugdymo įstaigą (priežasčių įvardinti nereikia).

Bendrojo lavinimo mokyklų vadovams užtikrinti, kad mokyklų valgyklose nevalgytų pašaliniai asmenys, kiekvieną dieną iki 10.00 val. informuoti (el. adresas: jaunimas@post.rokiskis.lt  ) kiek vaikų yra neatvykę į mokyklą (priežasčių įvardinti nereikia).

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie